Taekwondocular Cihat Uskan Anısına yarıştı

ads ads ads
18/05/2022

ads
ads
Taekwondocular Cihat Uskan Anısına yarıştı

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Geleneksel Cihat Uskan   Taekwondo  Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu) Taeryon Serbest Müsabakaları  önceki gün (Salı) yapıldı.

Girne'de Avrasya Taek Wondo Merkezi’nde gerçekleştirilen müsabakalar sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye girenlere ödülleri Federasyon Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen ile  federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verdiler. Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemlerimiz  Master  Öykü Ergin başkanlığında, Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.

 

Omaç Başat anısına yarışacaklar

Taekwondo Karate Judo Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Geleneksel Omaç Başat Turnuvası ise yarın (Cuma) gerçekleştirilecek.

Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapılacak müsabakalarda dereceye girecek olanlara ödülleri yetkililer tarafından verilecek.

 

 

BAYANLAR  TAERYON SERBEST MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:     1.Defne Okçu             2.Cemaliye Yamak                3.Didem Kaya

2.Kategori:     1.Karmen Küçük        2.Elif Baştaş                           3.Esma Özbiçen

3.Kategori:     1.Spellane Gankama  2.Şebnem Eryiğit                   3.Didem Yener

4.Kategori:     1.Nisa Gukaeva          2.Enise Püsküllü                    3.Gülcan Abdullah

5.Kategori:     1.Pınar Akarpınar       2.Ana Tüysüz                         3. Daria Shymushavska

6.Kategori:     1.Fatma H. Şanverdi  2.Aslı İpek Kara

7.Kategori:     1. Nur Deniz Duran    2.Rojbin Özer

 

 

ERKEKLER TAERYON SERBEST MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:     1.Abdullah Baştaş                  2.Mustafa Yalçın                   3.Taner Kara

2.Kategori:     1.Muhammed Sefa Kılıç        2.Ata Mehmet Aslan              3.Mahmut Colayır

3.Kategori:     1.Mehmet Çullama                2.Bora Kürşat                         3.Bahadır Boz

4.Kategori:     1.Alex Tüysüz                        2.Çetin Çiftsüren                   3.Zeynel Yıldırım

5.Kategori:     1.Arda Aslan Altuntaş           2.Yusuf Seyhan Şen               3.Serkan Kara

6.Kategori:     1.Reza Pormohammadi         2.Kerim Karpuz                     3.Ahmet Tosun

7.Kategori:     1.Emrullah Baştaş                  2.Daniel Huguh

8.Kategori:     1.Kaya Çelik                          2.Emre Acar

9.Kategori:     1.Demir Çelik                        2.Münür Püsküllü

10.Kategori:   1.Arda Aslan Öztürk              2.Ahmet Faruk Kocabaş

18/05/2022 15:42
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Taekwondo
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.