HABER KIBRIS

ad

Tamer Karadağlı'dan yıllar sonra gelen Asmalı Konak itirafı

Tamer Karadağlı'dan yıllar sonra gelen Asmalı Konak itirafı...

ads
26/03/2019

ads
Tamer Karadağlı'dan yıllar sonra gelen Asmalı Konak itirafı

Ünlü oyuncu Tamer Karadağlı, yıllar sonra şaşırtan bir itirafta bulundu. Karadağlı, Özcan Deniz'in oynadığı ve bir fenomen olan Asmalı Konak dizisinde Seymen Ağa rolünün aslında ilk kendisine teklif edildiğini belirtti. Karadağlı, Çocuklar Duymasın için de aslında kendisinin düşünülmediğini belirtti.

Çocuklar Duymasın dizisinin Haluk'u olarak hafızalara kazınan oyuncu Tamer Karadağlı'dan yıllar sonra itiraf geldi. Karadağlı, katıldığı 2. Sayfa adlı televizyon programında aslında Asmalı Konak'taki Seymen Ağa rolü için kendisinin düşünüldüğünü itiraf etti.

Karadağlı, role kendisinin düşünüldüğünü fakat Çocuklar Duymasın projesine evet dediği için Seymen Ağa karakterinin Özcan Deniz'e verildiğini belirtti. Çocuklar Duymasın için de düşünülen kişi olmadığını söyleyen Karadğlı, kendisinin başka bir ünlü oyuncu olduğu düşünülerek teklifte bulunulduğunu belirtti.

Karadağlı, rolün kendisine 3 kez teklif edildiğini ve her seferinde Dadı ve Tatlı Hayat'ın başarısından dolayı tutmayacağını düşündüğü Çocuklar Duymasın'ı reddettiğini belirtti. Karadağlı, son tekliften sonra Birol Güven en azından görüşmeye gel ricasıyla görüşmeye gittiğini ve kendisini başka bir isimle karıştıran yapımcının görüşmeden sonra Haluk rolü için onda karar kıldığını itiraf etti.

Karadağlı, Meltem rolü için de ilk düşünülen ismin Pınar Altuğ olmadığını belirtti.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Tamer Karadağlı, haber, kıbrıs, itiraf
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.