Tarkan: Ben de bir işçi sınıfı çocuğuyum

Tarkan, 1 Mayıs İşçi Bayramı'na ilişkin sosyal medya hesabında paylaşım yaptı. Çalışmak için Almanya'ya giden işçi bir ailenin çocuğu olduğunu belirten sanatçı "Bu noktaya nereden geldiğimi de hiçbir zaman unutmadım, unutmam" ifadelerini kullandı.

ads ads ads ads
02/05/2024

ads
Tarkan: Ben de bir işçi sınıfı çocuğuyum

Tarkan, 1 Mayıs mesajı paylaştı. Sanatçı, "Working class hero" yazılı tişörtüyle çekildiği fotoğrafı Instagram hesabından şu notla yayınladı:

"Ben de bir işçi sınıfı çocuğuyum. Ha inanmam öyle sınıflara filan bu arada. Hepimiz aynı geminin yolcularıyız, kimse kimseden üstün değildir benim gözümde, kalbimde."

"60'lı yılların sonlarında çalışmak için Almanya'ya giden işçi bir ailenin çocuğuyum. Zorlu koşullarda var olmaya çalışan kalabalık bir aile içinde büyüdüm ve küçük yaşlarda öğrendim çok çalışarak, emek vererek daha iyi bir geleceğin mümkün olduğunu."

"NEREDEN GELDİĞİMİ UNUTMADIM, UNUTMAM"

"Bugün geldiğim noktaya çok çalışarak geldim. Bu noktaya nereden geldiğimi de hiç bir zaman unutmadım, unutmam. Kendime her zaman sahici oldum bu yüzden. Küçük şeylerden mutlu olmayı hep bildim. Her şeyden önce, iyi insan kalabilmeyi."

"İçimden geldi, bu duygularımı paylaşmak istedim sizlerle bu özel günde."

Tarkan'ın gönderisine binlerce beğeni geldi.

02/05/2024 09:00
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Tarkan, 1 Mayıs, haber, kktc
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.