Tatlısu’da korku dolu gece

Sandra Whyte isimli kişi evinde darp edildi, elleri bağlandı, parası ve eşyaları çalındı

ads ads ads ads
05/08/2021

ads
ads
ads
Tatlısu’da korku dolu gece

Tatlısu'da geçtiğimiz gün meydana gelen soygun, geceleyin ev açma, hırsızlık ve darp suçlarıyla ilgili 2 kişi tutuklandı. Meseleyle bağlantısı olduğuna inanılan bir kişi ise aranıyor.

Polis Basın Subaylığı'ndan edinilen bilgilere göre; Tatlısu’da, 01.08.2021 tarihinde saat 22:30 sıralarında, Sandra Whyte’e ait ikametgahın kilitsiz sürme penceresi meçhul şahıs/lar tarafından açılarak içeriye girildi. Yatak odasında yatmakta olan Sandra Whyte darp edildikten sonra elinde tutmakta olduğu I-pad ile cep telefonu zorla alınıp çalındı ve sonrasında da adı edilenin elleri ve ağzı bağlanarak etkisiz hale getirildi.

Ardından Sandra Whyte ait el çantası içerisinde bulunan 500 TL ve 500 Stg. nakit paralar ile bir adet diz üstü bilgisayar, aracının kontak anahtarı ve ikametgahın giriş kapısına ait anahtar çalındı. Soyguncular olay yerinden ayrıldı.

Olayın polisin bilgisine gelmesi üzerine yürütülen ileri soruşturmada meselede zanlı olarak görülen H.Ç. (E-41) ve İ.A.K.(K-41) tutuklanırken, bir kişi ise aranıyor. Soruşturma devam ediyor.

05/08/2021 09:56
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Sandra Whyte, Tatlısu, soygun, darp
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.