TC Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy KKTC’den ayrıldı

ads
22/08/2019

ads
ads
TC Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy KKTC’den ayrıldı

Türkiye Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy KKTC’den ayrıldı.

Temaslarda bulunmak için dün akşam KKTC’ye gelen ve bugün bir dizi görüşme yapan Türkiye Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy temaslarını tamamlayarak saat 18.20’te KKTC’den ayrıldı.

Türkiye Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’u Ercan Havalimanı’ndan Turizm ve Çevre Bakanı Ünal Üstel ve Türkiye’nin Lefkoşa Büyükelçiliği Maslahatgüzarı Ayşe Zeybek uğurladı.

22/08/2019 19:29
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: TC Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy KKTC’den ayrıldı, haber, kıbrı,
MANŞETLER

HK KIBRIS

DİNGÖR-SEN’den başsağlığı mesajı

HK KIBRIS

Din Görevlileri Sendikası, Elazığ’da meydana gelen depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet yaralılara acil şifalar diledi. Sendika Başkanı Süleyman Çakır mesajında, Elazığ- Sivrice merkezli ve Malatya, Diyarbakır gibi çevre illerde de hasara yol açan şiddetli deprem nedeniyle yaşanan can kayıplarından duyduğu derin üzüntüyü vurguladı. Çakır, “Bu vesile ile şahsım ve temsil ettiğim camiam adına Türk halkına geçmiş olsun dileklerimizi ve üzüntülerimizi iletir, deprem nedeniyle yaralanan kardeşlerimize acil şifalar, hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır ve başsağlığı dilerim. Allah böyle felaketler göstermesin” dedi

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.