TED Bahar Şenliği Cuma Günü Gerçekleşecek

TED KUZEY KIBRIS KOLEJİ VE OKUL AİLE BİRLİĞİ İŞBİRLİĞİYLE GELENEKSEL BAHAR ŞENLİĞİ, BU YIL ‘KÜLTÜRÜNE SAHİP ÇIK’ TEMASIYLA CUMA GÜNÜ GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

ads ads ads ads
22/05/2024

ads
TED Bahar Şenliği Cuma Günü Gerçekleşecek

 TED Kuzey Kıbrıs Koleji ve Okul Aile Birliği işbirliğiyle hazırlanan, Geleneksel Bahar Şenliği, bu yıl ‘Kültürüne sahip çık’ temasıyla 24 Mayıs Cuma günü, saat 16.00’da okul bahçesinde gerçekleştirilecek.

Şenlik, yıl boyunca ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerinin ürettiği eserlerin yer alacağı ‘Yıl Sonu Sergisi’ ile başlayacak. Etkinlik süresince öğrencilerin gösterileri, okul orkestrası, TED Kuzey Kıbrıs Koleji ile bu yıl işbirliğine başlayan Galatasaray Akademi organizasyonu ile eğlenceli yarışma ve oyun aktiviteleri ile konukları keyifli bir program bekliyor. ‘Kültürüne sahip çık’ temasıyla etkinlikte açılacak standtlarda Kıbrıs yemekleri, Lefkara İşi, İpek Kozası, iskemle, sele-sepet yapımının yanısıra çeşitli yiyecek-içecek ve hediyelik eşya standtları da yer alacak.

TED Kuzey Kıbrıs Koleji bahçesinde yer alacak etkinliğe okul öğrenci,veli ve öğretmenlerinin yanısıra halkımız da davet edildi.

22/05/2024 14:28
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: TED Bahar Şenliği
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.