Teknik Direktör adayları spor ve medya konusunda bilgilendirildi

ads
04/07/2019

ads
Teknik Direktör adayları spor ve medya konusunda bilgilendirildi

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) Eğitim Üst Kurulu tarafından organize edilen UEFA Pro (Teknik Direktör) Kursu farklı konu ve konu başlıklarıyla sürüyor. Kursun dördüncü gününde medyanın iki önemli ismi teknik direktörler adaylarıyla söyleşi gerçekleştirdi. Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği (KTSYD) eski başkanı ve Kıbrıs Gazetesi spor yazarı Ogün Genç Kaçmaz ile Haber Kıbrıs Dijital Grup Genel Yayın Yönetmeni, Gazeteci Hüseyin Ekmekçi teknik diretör adayları ile Ahmed Sami Topcan Toplantı Salonu’nda bir araya geldi.

Kaçmaz spor yazarlarının maçları analiz sürecini anlattı

Gerçekleştirilen söyleşinin ilk bölümünde Ogün Genç Kaçmaz “Teknik Direktörlerin Medyayı Anlaması ve Değerlendirmesi” konu başlığıyla bir sunum gerçekleştirirken, spor yazarı ile teknik direktör ilişkilerinden bahsetti. Ülkede spor medyasının önemine vurgu yapan Kaçmaz, spor yazarlarının maçları analiz süreçlerinden söz etti.

Ekmekçi’den sosyal medyanın önemine vurgu

Kaçmaz’ın konuşmasının ardından Hüseyin Ekmekçi “Teknik Adamlar ve Sosyal Medyanın Doğru Kullanımı” konu başlığı ile teknik direktör adaylarına bilgilerini aktardı. Ekmekçi, sosyal medyanın günümüzde spor içerisinde çok önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayarak, sporun içerisinde yer alan bireylerin sosyal medyayı kullanması gerektiğinin altını çizdi.

04/07/2019 16:45
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: futbol, spor, haber, kıbrıs, hüseyin ekmekçi, Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu, Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.