HABER KIBRIS

Temsilciler Atandı

Mustafa Lakadamyalı, Washington temsilcisi, Londra Temsilcisi Oya Tuncalı, Cenevre Temsilcisi Gizem Alpman

ads
16/05/2018

Temsilciler Atandı


Lakadamyalı, Washington temsilcisi 

Bakanlar Kurulu, Başbakan Yardımcılığı ve Dışişleri Bakanlığı’nda Bakanlık Müsteşarı olarak görev yapmakta olan Mustafa Lakadamyalı’nın, Müdür/Temsilci atanması müteakip 1 Temmuz 2018 tarihi itibarıyla KKTC Washington Temsilcisi olarak görevlendirilmesine karar verdi.

Bakanlar Kurulu’nun 3 Mayıs 2018 tarihli kararı, 11 Mayıs 2018 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girdi.

Londra Temsilcisi Oya Tuncalı

Bakanlar Kurulu, Dış İşleri Dairesi Merkez Örgütü’nde görevli Müdür/Temsilci Oya Tuncalı’nın, 1 Eylül 2018’den itibaren KKTC Londra Temsilcisi olarak görevlendirilmesine karar verdi. Londra Temsilcisi Zehra Başaran’ın ise 1 Eylül 2018 itibarıyla Dış İşleri Dairesi Merkez Örgütü’nde görevlendirilmesi kararlaştırıldı.

 Cenevre Temsilcisi Gizem Alpman

Bakanlar Kurulu, Dış İşleri Dairesi Merkez Örgütü’nde görevli Müdür/Temsilci Gizem Alpman’ın, 1 Eylül 2018’den itibaren KKTC Cenevre Temsilcisi olarak görevlendirilmesine karar verdi.

Fatma Barbaros, Sağlık Ataşesi 

Bakanlar Kurulu, Sağlık Bakanlığı’na bağlı Yataklı Tedavi Kurumları Dairesi Paramedikal Hizmetler Sınıfı altında bulunan I. Derece Diyetisyen Fatma Barbaros’un 14 Mayıs 2018 tarihinden itibaren KKTC Ankara Büyükelçiliği Sağlık Ataşesi olarak görevlendirilmesine karar verdi.

Kaynak:Yenidüzen

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Fatma Barbaros, Oya Tuncalı, Cenevre Temsilcisi Gizem Alpman
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems