The Crown yıldızı Imelda Staunton hâlâ kraliçe gibi giyiniyor

The Crown yıldızı Imelda Staunton, henüz Kraliçe Elizabeth rolünden sıyrılamamış ki hâlâ Netflix dizisinde sahip olduğu gardıroptan giyiniyor.

ads ads ads ads
13/04/2024

ads
The Crown yıldızı Imelda Staunton hâlâ kraliçe gibi giyiniyor

Netflix'in popüler dizisi The Crown'un yıldızı Imelda Staunton, Kraliçe II. Elizabeth'i oynarken giydiği kıyafetleri hâlâ giydiğini açıkladı.

68 yaşındaki oyuncu, bu haftanın başlarında gösterinin son iki sezonunda canlandırdığı kraliçenin bluzlardan birini giyerken görüldü. Staunton, bir sonraki rolü için asil kişiliğini kaybetmesi gerektiğinden, eski karakterinin gardırobunu giymeyi bırakmak için kendini zorlaması gerektiğini itiraf etti.

Yeni bir müzikal komedide rol alacak olan yıldız, The Crown hakkında şunları söyledi: "Oldukça ciddi bir işti ve tüm bunları taşımak oldukça ciddi bir sorumluluktu. Geçen mayıs ve haziran ayında bunu yapmayı bitirdim ve bundan kurtuldum; böylece artık eğlenceli olabiliyorum. Setten kostümlere kadar her ayrıntıyı ekranda görebiliyorsunuz. Şu anda onun gömleklerinden birini giyiyorum."

Ayrıca Staunton, son bir Downton Abbey filmi olacağını da doğruladı. Oyuncu, çok sevilen dizi ve filmde Queen Mary'nin nedimesi Leydi Maud Bagshaw'ı canlandırıyor.

Staunton, filmde uşak Carson'ı canlandıran ve gerçek hayatta kocası olan Jim Carter'la birlikte rol aldı.

Downton Abbey'nin ilk iki filmi Gişede 220 milyon pound gibi önemli bir hasilat elde etti.

13/04/2024 18:01
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: The Crown, Imelda Staunton
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.