HABER KIBRIS

ad

The Sims 4 artık ücretsiz!

ads
22/05/2019

ads
The Sims 4 artık ücretsiz!

The Sims 4 PC oyuncuları için kısa bir süreliğine ücretsiz oldu. Oyunu kütüphanenize eklemeniz durumunda oyun hep sizde kalacak.

İlk olarak 2014'te çıkan yaşam simülasyonu The Sims 4 PC oyuncuları için kısa bir süreliğine ücretsiz oldu.

İlgilenenler Origin üzerinden oyuna alabilir ve Origin'in başlatıcısı aracılığıyla bilgisayarına indirebilir. Oyun bir hafta boyunca ücretsiz dağıtılacak. Bir hafta içinde oyunu kütüphanenize eklerseniz oyun sizde kalacak. Kuralların olmadığı sanal bir dünyada insan oluşturma ve kontrol etme gücünün tadına varın.

Sim'lerinizin kendine has görünüşlerine ve benzersiz karakterlerine karar verirken yaratıcılığınızı kullanın. Onların kıyafetlerini seçin, saç modellerine karar verin ve kişiliklerini belirleyin. Oda bazlı yepyeni İnşa Moduyla favori dizaynları ve dekorları seçerek Sim'lerinize kusursuz evleri kolayca inşa edin.

Sim'lerinizin ilişkilerini güçlendirin, yeni kariyer hedefleri peşinde koşun ve onların yaşamlarındaki zengin ve keyifli anları şekillendirin. Kendine has ortamlara sahip çok güzel dünyaları gezin, mekanlara gidip ilgi çekici diğer Sim'lerle tanışabileceğiniz mahallelerde dolaşın.

Güçlü ve özgürsünüz; eğlenin, hayatla oynayın. Kendine has görünüşleri, kişilikleri ve yepyeni duyguları olan birbirinden farklı Sim'ler oluşturun. Oda bazlı yeni İnşa Modu ile Sim'lerinize kolayca ev tasarlayıp yapın. Dünyalar arasında dolaşın, benzersiz mahalleleri ve ilginç mekanları keşfedin.

22/05/2019 16:33

Bu habere tepkiniz:
TAGS: The Sims 4 artık ücretsiz!, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.