HABER KIBRIS

The Whisky Festival eğlendirirken kazandırıyor

ads
23/04/2018

The Whisky Festival eğlendirirken kazandırıyor

Kuzey Kıbrıs’ta festival kavramına yeni bir boyut kazandıran The Whisky Festival, gerçekleştirdiği özel partiler ile eğlence hayatına adını yazdırmaya devam ediyor. Dünyanın 1 numaralı İskoç viskisi Johnnie Walker önderliğinde gerçekleştirilen The Whisky Festival’de, Dante Klein  20 Nisan Cuma akşamı Mad Club’ta viski severlerle buluştu. Yaratıcı ve yenilikçi müziğiyle kabin başına geçen başarılı DJ, temposu yüksek gecede festival coşkusunu çaldığı setlerle geceye katılan konuklara yaşattı. Festival katılımcılarının yanı sıra Dante Klein’in de gece boyunca yerinde duramadığı partide doyumsuz eğlence geç saatlere kadar devam etti.

 

Eğlencenin büyüsü The Whisky Festival’de Deeperise ile yaşanacak

The Whisky Festival’in özel partileri elektronik müziğin genç ve yetenekli isimlerinden Deeperise ile devam edecek. 2017’nin en çok dinlenen ve YouTube’da 40M izlenmeye erişen ‘‘Raf’’ şarkısı ile önemli bir kitleye ulaşan Deeperise, geçtiğimiz aylarda yayınladığı ‘‘Geçmiş Değişmez’’ ve ‘‘One by one’’ şarkılarıyla listelere üst sıradan girmeyi başardı. Eğlencenin büyüsünü daha da arttıracak olan Deeperise, en özel remixleri ile The Whisky Festival kapsamında 27 Nisan Cuma akşamı Girne’nin gözde mekanlarından Sky Lounge & Bar’da viski severlere eşsiz anlarla dolu bir gece yaşatacak.

 

Meyhaneler şenlenmeye, The Whisky Festival kazandırmaya devam ediyor

The Whisky Festival kapsamında viski severlerin keyifle takip ettiği meyhane etkinlikleri 25 Nisan Çarşamba akşamı Beer Point ve Eminem Restaurant’ta, 27 Nisan Cuma akşamı Lara Restraurant Ve Pilli Restaurant’ta, 28 Nisan Cumartesi akşamı ise Aygün’ün Yeri, Livadia Restaurant ve Lavişh Restaurant’ta muhteşem tatlar ile muhabbet dolu saatler yaşanacak. Özel partilerin ve meyhane aktivitelerinin yanı sıra festivale özel Iphone X kazanma fırsatı, happy hour’lar, özel viski tadım etkinlikleri, seçkin marketlerde ve anlaşmalı mekanlarda Johnnie Walker Black Label 75cl şişelerine özel indirimler devam ederken, Johnnie Walker’ın ‘‘Şanslı Şişe’lerini alanlar kazanacak. ‘‘Şanslı Şişe’yi’’ bulan talihliler meyhanelerde eşsiz viski tatları ile keyifli bir gece geçirme fırsatını yakalayacaklar.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: The Whisky Festival
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.