Threads kan kaybını önlemek için iki önemli güncelleme alacak

ads ads ads ads ads
06/08/2023

ads
Threads kan kaybını önlemek için iki önemli güncelleme alacak

Threads kullanıcıları yakında metin tabanlı sosyal ağ için en çok talep edilen özelliklerden birine sahip olacak: bir web versiyonu.

Meta şefi Mark Zuckerberg, uygulamada önümüzdeki birkaç hafta içinde Threads'in hem insanların hizmete masaüstünden erişmek için kullanabilecekleri bir web sürümünü hem de uygun bir arama işlevini alacağını duyurdu.

Şu anda masaüstünde Threads'e gönderilerini görüntülemek mümkün olsa da, yanıtla, yeniden gönder, beğen ve gönder düğmelerine tıklamak, yalnızca uygulamaya bağlanan bir QR kodunu getiriyor. Benzer şekilde, Threads'in arama işlevi de şu an için sınırlı.

Threads kan kaybını önlemek için iki önemli güncelleme alacak

Meta, X kullanıcılarının daha önce Twitter olarak bilinen platformdaki büyük değişikliklerden sersemledikleri uygun bir anda Threads'i piyasaya sürdü. X, "aşırı düzeyde veri kazıma ve sistem manipülasyonu" nedeniyle kullanıcıların web sitesinde/uygulamada görebileceği gönderi sayısını kısıtladıktan kısa bir süre sonra kullanıma sunuldu. Ödeme yapmayan kullanıcılar bu düzenlemeden en çok etkilenenlerdi ve başlangıçta günde 600 gönderi görmekle sınırlandırıldılar.

İnsanlar uygulamayı terk ettikten sonra Threads'e akın ettiler ve bir haftadan kısa sürede uygulama kolayca 100 milyon kullanıcıya ulaştı. Ancak Meta, Threads'i insanların onun gibi bir sosyal ağdan beklediği bir dizi özellik olmadan yayınladı. Şirketin üst düzey yetkilileri, Threads ekibinin bu özellikler üzerinde çalıştığına söz verdi ve son birkaç hafta içinde kronolojik bir besleme ve yerleşik çeviriler yayınladı. Threads'in etkileşimi, gişe rekorları kıran ilk haftadan sonra düştü, ancak ortaya çıkan yeni özellikler, erken kullanıcıları uygulamaya yeniden bir göz atmaya ve aktif kullanıcılar olmaya ikna edebilir.

06/08/2023 18:24
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Threads kan kaybını önlemek için iki önemli güncelleme alacak
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.