THY tarihi uçuş ile Samsun'a uçuruyor!

THY tarihi uçuş hatıra bileti için “tarihiyolculuk.com” adresi üzerinden Samsun’a sanal bilet alınmaya devam ediyor

ads
ads
18/05/2020

ads ads
THY tarihi uçuş ile Samsun'a uçuruyor!

Türk Hava Yolları’ndan yapılan son açıklamada Samsun’a tarihi yolculuk için 3 milyon kişinin hatıra bileti aldığı belirtildi. Peki, THY tarihi yolculuk nedir, hatıra bileti ücretli mi?

THY hatıra bileti ile TK1919 sefer numarası uçuşu gerçekleştirilecek. 3 milyonu aşkın kişinin sanal olarak katılacağı uçuşta Milli Mücadele anılacak. İşte bu tarihi yolculuk için bilinmesi gereken tüm detaylar…

THY TARİHİ UÇUŞ NEDİR?

Türk Hava Yolları Milli Mücadele’nin başladığı Samsun’a TK1919 sefer kodu ile tarihi uçuş gerçekleştirecek. Bu tarihi uçuşa sanal olarak katılmak isteyen kişiler biletlerini alarak tarihi yolculuğa katılmış olacaklar.

THY 19 MAYIS HATIRA BİLETİ NASIL ALINIR?

Tarihi uçuş için biletler “tarihiyolculuk.com” adresi üzerinden alınıyor. Ad ve soyad bilgileri girildiğinde yönlendirilen sayfada yolcu bilgileri ve tarihi hatıra bileti yerini alıyor. Kendileri için hazırlanan hatıra biletini sosyal medyada paylaşmak isteyen kişiler ise aynı sayfada yer alan Instagram, Facebook, Twitter ve WhatsApp paylaşım linkleri üzerinden kolaylıkla paylaşımlarını gerçekleştirebiliyor.

HATIRA BİLETİ ÜCRETLİ Mİ?

Hatıra bileti için kullanıcılardan herhangi bir ücret talep edilmiyor. Bu bileti satın alan kişi dilediği takdirde sosyal medya üzerinden paylaşabiliyor.

THY’DEN TARİHİ YOLCULUK AÇIKLAMASI

19 Mayıs’ta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Milli Mücadele’yi başlattığı yere, Samsun’a uçuyoruz. Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu olarak, tüm vatandaşlarımızı bu özel uçuşa davet ediyoruz. Siz de bu tarihi uçuşumuza katılarak hatıra biletinizi alın, dünyanın en yüksek katılımlı uçuşuna hep birlikte imza atalım!

18/05/2020 10:00
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: thy, samsun uçuşu, 19 mayıs,
MANŞETLER

HK TÜRKİYE

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.