Tiesto, Capital Radio'da

ads ads ads ads
29/01/2014

ads
Tiesto, Capital Radio'da

Capital Radio 93.8, Tiesto'nun tüm Kıbrıs yayın haklarını satın aldı.

Kısa sürede ülkemizin en çok dinlenen yabancı müzik radyolarından biri olmayı başaran Capital Radio, yapılan anlaşmayla FM yayınları dışında iPhone ve iPad canlı yayınından da tüm dünyaya Tiesto'nun radyo şovunu aktaracak.

Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi DJ'i ünvanına sahibi Tiesto, bundan böyle Clublife isimli radyo şovu ile Capital Radio 93.8'de olacak. Capital Radio Cyprus ve Tiesto arasında yapılan anlaşma ile, radyo ünlü DJ'in tüm Kıbrıs'taki yayın haklarına da sahip olacak.

CUMA GECELERİ TÜM DÜNYAYA KIBRIS'TAN YAYIN

Tiesto'nun milyonlarca hayranı trarafından her hafta büyük bir sabırsızlıkla beklediği Clublife isimli radyo programı Cuma geceleri saat 22.00'da Capital Radio'da yer alacak. Capital Radio, karasal FM yayınından sanatçının Kıbrıs'taki hayranlarına ulaşırken, internet, iPhone ve iPad yayınından da tüm dünyaya bu programı aktarma ayrıcalığını yaşayacak.

DIGITAL YAYINLARDA KAPASİTE ARTIRIMI

Capital Radio'dan verilen bilgiye göre, yayınlarını yurtdışından takip eden kişiler için digital yayın altyapısında kapasite artırımı yapıldı. Özellikle iPhone aplikasyonu için ayrılan yayın bandı 10 kat artılırken, internet yayınları için de ek yayın bandı açıldı.

20,000'İN ÜZERİNDE AKTİF DİNLEYCİ

Capital Radio Cyprus isimli Apple Aplikasyonu ile 20,000'in üzerinde aktif dinleyici sayısına ulaşan yayın kuruluşu, Apple Store'da en çok tercih edilen radyo kanalları arasında gösteriliyor.

 

29/01/2014 13:43
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: Tiesto, Capital Radio
MANŞETLER

HK EĞLENCE DÜNYASI

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.