TOL Yönetim Kurulu’ndan İmamoğlu’na ziyaret

ads ads ads ads
11/06/2024

ads
TOL Yönetim Kurulu’ndan İmamoğlu’na ziyaret

Türk Ocağı Limasol Kulübü Yönetim Kurulu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.

Türk Ocağı Başkanı Ezel Kaynak, üniversite yıllarını Kıbrıs’ta geçirmiş olan İmamoğlu’nun sporcu kişiliğine atıfta bulunarak, “kendisi ile kulübümüzün yolları daha o yıllarda kesişmişti” dedi.

Kaynak, örnek bir sporcu olarak Türk Ocağı taraftarlarının hafızalarında hala ayrı bir yeri bulunan İmamoğlu’nun, o yıllar yad edilirken mutlaka anılan bir isim olduğunu söyledi. 

Sporun gençlerin yetişmesindeki önemine vurgu yapan Kaynak, sportif başarıya sahip isimlerin kariyerlerinde de mutlaka bir yere geleceklerinin en güzel örneğinin İmamoğlu olduğunu kaydetti.    

Kaynak, Türk Ocağı yönetimi olarak İmamoğlu ile diyalog ve işbirliğini sürdüreceklerini de sözlerine ekledi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu da, kendisinde Kıbrıs’ın ve Türk Ocağı Kulübü’nün yerinin her zaman ayrı olduğunu belirterek, “En yakın zaman da kulübüme ziyaret gerçekleştireceğim” dedi.

Türk Ocağı Spor Kulübü Başkanı Ezel Kaynak, ziyaret sırasında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na kulübün anı plaketini de sundu.

11/06/2024 19:31
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: TOL Yönetim Kurulu’ndan İmamoğlu’na ziyaret
MANŞETLER

HK

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.