Tolga Ahmet Raşit: Lefkoşa'yı daha güzel bir şehir yapmak için çalışacağız

ads ads ads ads
22/05/2024

ads
Tolga Ahmet Raşit: Lefkoşa'yı daha güzel bir şehir yapmak için çalışacağız

20 Mayıs 2024 tarihinde yapılan Meclis toplantısında Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Asbaşkanlık görevine Tolga Ahmet Raşit seçildi. Raşit, başta LTB Başkanı Mehmet Harmancı ve Belediye Meclis üyesi arkadaşlarına olmak üzere, kendisine destek veren tüm personele ve halka teşekkürlerini sundu.

Raşit, açıklamasında dört dönemdir büyük bir sevgiyle yaptığı ve ikinci evi olarak gördüğü Lefkoşa Türk Belediyesi'nde Meclis üyeliği görevinden sonra Asbaşkanlık görevinde de aynı doğruluk ve dürüstlük çizgisinden ödün vermeden elinden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğini belirtti. Raşit, bu yeni göreviyle de Lefkoşa'yı daha güzel bir şehir yapmak için çalışacaklarının altını çizdi.

Tolga Ahmet Raşit'in açıklaması şöyle:

"20.05.2024 tarihinde yapılan Meclis toplantısında beni Asbaşkanlık görevine layık gören başta LTB Başkanımız Mehmet Harmancı ve Belediye Meclis üyesi arkadaşlarıma, dünden beri haberi duyup beni arayarak veya mesaj yoluyla destek belirten Lefkoşa Türk Belediyesi personelimize ve halkımıza sonsuz teşekkürlerimi sunarım. 4 dönemdir çok severek yaptığım ve ikinci evim olarak gördüğüm Lefkoşa Türk Belediyesi'ne ve Lefkoşa'mıza meclis üyeliği görevimde olduğu gibi Asbaşkanlık görevinde de doğruluk dürüstlük çizgimden ödün vermeden elimden gelenin en iyisini yapmaya devam edeceğimden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Her şey çok daha güzel bir Lefkoşa için."

22/05/2024 15:46
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Tolga Ahmet Raşit:
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.