Tolga Ahmet Raşit, LTB'nin Yeni Asbaşkanı Seçildi

ads ads ads ads ads
20/05/2024

ads
Tolga Ahmet Raşit, LTB'nin Yeni Asbaşkanı Seçildi

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Meclisi'nin bu akşam gerçekleşen oturumunda, üç dönemdir belediye meclisinde görev yapan Tolga Ahmet Raşit, yeni Asbaşkan olarak seçildi. LTB Başkanı Mehmet Harmancı, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada, Raşit'i tebrik ederken, ona yeni görevinde başarılar diledi.

Başkan Harmancı, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: "3 dönemdir birlikte çalıştığımız sevgili Tolga Ahmet Raşit yeni Asbaşkanımız olarak seçilmiştir, kendisine başarılar diliyorum." Harmancı ayrıca, eski Asbaşkan Önder Ecesoy'u da sevgi ve rahmetle anarak, onun yokluğunun hiçbir zaman alışılmayacak bir kayıp olduğunu vurguladı: "Bir kez daha yokluğuna hiçbir zaman alışamayacağımız eski asbaşkanımız Önder Ecesoy’u sevgi ve rahmetle yad ediyorum."

Eski Asbaşkan Önder Ecesoy'un Anısına

Eski Asbaşkan Önder Ecesoy, görev süresi boyunca Lefkoşa halkı için yaptığı hizmetlerle hatırlanıyor. Başkan Harmancı, Ecesoy'un anısını yaşatacaklarını ve onun bıraktığı mirası devam ettireceklerini ifade etti.

Lefkoşa Türk Belediyesi, yeni yönetim kadrosuyla halkın beklentilerini karşılamaya ve şehirdeki yaşam kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürecek. Başkan Harmancı, Raşit'in Asbaşkanlık görevinde başarılı olacağına inandığını belirtti.

Lefkoşa halkı ve belediye çalışanları, Tolga Ahmet Raşit'e yeni görevinde başarılar dilerken, Önder Ecesoy'u bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor.

20/05/2024 20:19
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS:
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.