Topcan anısına yarıştılar

ads ads ads
14/05/2022

ads
ads
Topcan anısına yarıştılar

Taekwondo Judo Karate Aikido Federasyonu tarafından organize edilen Ahmed Sami Topcan anı müsabakaları gerçekleştirildi.

Geleneksel Ahmed Sami Topcan  (Milli Olimpiyat Komitesi Başkanlarından ) Taekwondo Judo Karate Budo Martıalarts (Kurash-Wushu)  Taeryon Serbest Müsabakaları  Girne Avrasya Taek Wondo Merkezi’nde yapıldı.

Yarışmada dereceye girenlere ödüllerini  Federasyon  Başkanı Senior Grand Master Eyüp Zafer Gökbilen, federasyon, Bölge ve kulüp temsilcileri verirken, Müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler Master  Öykü Ergin,  Master Ali Uslu,  başkanlığında, Federasyon,Bölge ve Namzet hakemleri yönettiler.

 

BAYAN MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Pınar Akarpınar             2.Ana Tüysüz                                    3.Didem Yener

2.Kategori:         1.Gülşah Erfinike              2.Spellane Gankama                      3.Rich Travestie

3.Kategori:         1.Zeynep Keskin              2.Sera Acar                                        3.Gülcan Abdullah         

4.Kategori:         1.Defne Okçu                    2.Nur Deniz Duran                          3.Tuba Şenel

5.Kategori:         1.Rojbin Özer                    2.Cemaliye Yamak                           3.Esma Özbiçen

6.Kategori:         1.Enise Püsküllü               2.Daria Shymushevska                  3.Sinem Kara

ERKEK MÜSABAKA SONUÇLARI

1.Kategori:         1.Demir Çelak                   2.Emre Acar                                       3.Taner Kara

2.Kategori:         1. Arda Aslan Öztürk       2. Ata Mehmet Aslan                     3.Mahmut Colayır

3.Kategori:         1. Şakir Yağızsoy               2.Münür Püsküllü                            3. Zeynel Yıldırım            

4.Kategori:         1.Alex Tüysüz                    2.Sam Norozi                                     3. Sinan Kara

5.Kategori:         1.Çetin Çiftsüren             2.Barış Erfinike                                 3. Ahmet Kara

6.Kategori:         1.Ahmet Faruk Kocabaş 2.Mehmet Çullama                         3.Bahadır Boz

7.Kategori:         1.Kerim Karpuz                 2.Bora Kürşat

8.Kategori:         1.Mustafa Yalçın

9.Kategori:         1.Stefanu Peguy Souagnon

14/05/2022 23:10
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS:
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.