Trabzonspor'un teknik ekibinde ayrılık

Trabzonspor'da teknik direktör Abdullah Avcı'nın ekibinde yer alan Egemen Korkmaz, görevinden ayrıldığını açıkladı.

ads ads ads ads
23/06/2024

ads
Trabzonspor'un teknik ekibinde ayrılık

Trabzonspor'da yardımcı antrenörlük görevinde bulunan Egemen Korkmaz, yaptığı yazılı açıklamayla görevinden ayrıldığını duyurdu.

Korkmaz açıklamasında, "Futbolcu olarak da görev alma şansı bulduğum Trabzonspor Kulübü'ndeki antrenörlük görevimden gelecekle ilgili hedeflerim ve kariyer planlamam doğrultusunda ayrıldığımı bildirmek isterim. Bundan sonraki kariyer hedefim; teknik direktörlük olacak. Bu yolculukta bana sonuna kadar destek olan ve katkı sağlayan başta Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı olmak üzere, tüm teknik heyetimize ve Trabzonspor Kulübü'ne en içten teşekkürlerimi sunarım. Onların rehberliği ve desteği olmadan bu noktaya gelmem mümkün olamazdı. Futbol tutkum ve çalışma azmimle, bundan sonraki görevimde başarılı olmayı hedefliyorum." dedi.

Egemen Korkmaz ayrıca şu ifadelere yer verdi, "Trabzonspor, bana hem profesyonel hem de kişisel anlamda çok büyük katkılar sağladı. Son olarak; Trabzonspor camiasına ve taraftarlarımıza da teşekkür etmek isterim. Onların desteği ve sevgisi, her zaman yanımda hissettiğim bir güç kaynağı oldu. Bu büyük camiaya ve değerli Teknik Direktörümüz Abdullah Avcı’ya başarılar diliyorum. Saygılarımla"

23/06/2024 12:42
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Trabzonspor’un teknik ekibinde ayrılık
MANŞETLER

HK SPOR

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.