HABER KIBRIS

Transferde son gün imzaları

Futbolda yerli futbolcu 2.transfer dönemi sona erdi. 22 Ocak’ta ise yabancı futbolcu transferi ile kiralık yerli futbolcu transferi tamamlanacak

ads
13/01/2018

Transferde son gün imzaları
ads

OZANKÖY’ÜN SON BOMBALARI:

Ara transferin son gününde Ozanköy sürpriz bir transfere daha imza attı. Türk Ocağı’ndan Muhammet Ali Uçar’ı transfer eden kırmızı-beyazlı ekip Deniz Kibar’ın da bonservisi alarak iki önemli transfer gerçekleştirmiş oldu

 M.A.YEŞİLOVA MURADINA ERDİ:

Kadrosuna güçlendirmeye çalışan ve Baf’tan Hamis ile Yalova’dan Ulaş’ı isteyen Merit Alsancak Yeşilova iki futbolcuyu da kadrosuna dahil etmeyi başardı. M.A.Yeşilova, ayrıca Lapta’dan da 3 oyuncuyu kadrosuna kattı

Futbolda takımlar bir yandan ikinci devreye yönelik antrenman kampları ve özel programlar dahilinde çalışmalarına devam ederken bir yandan da transferler gerçekleşiyor.

Ara transfer olarak bilinen 2.Transfer Dönemi’nin son günü olan dün federasyonda yine hareketlilik yaşandı. Yerli futbolcuların bonservisli transferlerinin son günü olan dün sürpriz imzalar atıldı. Futbolda yabancı futbolcuların transferi ve yine yerli futbolcuların kiralık transferlerinin son günü 22 Ocak olacak.

transfer1

ÖNCE KUPA SONA TRANSFER

Futbolda sezonun ikinci devresi öncesi ilk ciddi sınavlar bu yıl Tahsin Mertekçi adına oynanacak federasyon kupası 1.tur maçları olacak. Takımlar 20-21 Ocak’ta kupa 1.tur maçlarını oynadıktan sonra 22 Ocak’ta kiralık ve yabancı futbolcu için son transferlerine imza attırabilecek.

Futbolda Süper Lig ve 1.Lig’de sezonun ikinci devresi 27 Ocak Cumartesi günü başlayacak.

Son gün imzaları

2.Transfer Döneminin son gününde dikkat çeken transferler yapıldı. Ozanköy Türk Ocağı’ndan ödünç aldığı Deniz Kibar’ın bonservisini de almayı başardı. Kırmızı beyazlı ekip ayrıca Ocak’tan Muhammet Ali Uçar’ı da bonservisli olarak kadrosuna dahil ederek önemli bir transfer daha gerçekleştirmiş oldu. Ozanköy’ün ilk dikkat çeken transferi yine Türk Ocağı’ndan golcü Ertaç olmuştu.

Federasyonda dikkat çeken transferlerden birine de Merit Alsancak Yeşilova imza attırdı. Daha önceden ilgilendikleri Baf Ülkü Yurdu’ndan Hamis ve Yalova’dan Ulaş’ı da kadrosuna dahil eden M.A.Yeşilova’da Lapta’dan Mustafa Can Kürklü, Çağrı Daşdemirci ve Ali Tahir Kayabaşı’nı da kadrosuna dahil etti.

transfer2

Bu habere tepkiniz:
TAGS: spor, futbol, transfer, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK SPOR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems