HABER KIBRIS

Tulum ve zincirle mahkemede

ads
09/09/2017

Tulum ve zincirle mahkemede
ads

Türkite CUMHURBAŞKANI Tayyip Erdoğan’ın mayıs ayındaki ziyareti sırasında Washington’daki Türk Büyükelçiliği önünde çıkan kavgayla ilgili 15’i Erdoğan’ın koruması olan toplam 19 kişinin duruşması çarşamba günü görüldü.

Yargılanan isimlerden 17’si Türkiye’de. İki kişi ise ABD’de tutuklu. İki tutuklu sanık Sinan Narin ve Eyüp Yıldırım mahkeme salonuna üzerlerinde turuncu renkteki hapishane kıyafetiyle, elleri kelepçeli ve ayakları zincirli halde getirildi. Türkiye’de bulunan 15 koruma hakkında yakalama kararı var.

 

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Erdoğan ,  ABD
MANŞETLER

HK TÜRKİYE

Suruç'ta AK Parti'lilere saldırı: 3 ölü, 9 yaralı

HK TÜRKİYE

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde AK Parti Milletvekili İbrahim Halil Yıldız'ında aralarında bulunduğu grup ile esnaf ziyareti yaptığı sırada başka bir grup arasında çıkan tartışmanın büyümesi sonucunda 3 kişi hayatını kaybetti, 9 kişi yaralandı. Şanlıurfa Valiliği konu hakkında yaptığı yazılı açıklamada yaralılardan ikisinin durumunun ağır olduğunu belirtti. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ise katıldığı TV programında, ölenlerden birinin vekil Yıldız'ın kardeşi olduğunu açıkladı.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems