Tüm Ağrılarımdan Kurtuldum. Dr. Ahmet Özen’e Teşekkür Ederim

ads ads ads ads ads
07/05/2024

ads
Tüm Ağrılarımdan Kurtuldum. Dr. Ahmet Özen’e Teşekkür Ederim

Boyun ağrıları bel ağrıları ve eklem ağrıları gibi romatizmal hastalıkları bulunan Süleyman Bey, Dr. Ahmet Özen’den aldığı bitkisel tedavinin etkilerini günden güne nasıl bir dönemden geçtiğini Haber Kıbrıs ekibine aktardı.

“Ağrılarımdan Dolayı Dr. Ahmet Özen’e Ulaştım.”    

“Ben Süleyman Erdem. Kalkanlı, Güzelyurt bölgesinde ikamet etmekteyim. 58 yaşındayım. Emekliyim. Ağrılarımdan dolayı bir süredir arayış içerisindeydim. Yayın organlarından Dr. Ahmet Özen’e ulaştım. Rahatsızlıklarımdan bahsettim boyun ağrıları, bel ağrıları ve eklem ağrılarım vardı ve bitkisel tedavi almaya başladım.”  

 

“Bitkisel Tedaviden Önce Boynumu Çeviremiyordum.”

 

Dr. Ahmet Özen’den Bitkisel tedavi almadan önce boynumu sadece 45 derecelik açıyla çevirebiliyordum. Artık 90 derece ve daha fazlasına çevirebildiğim kadar çevirebiliyorum ve ağrı sızı hiçbir problemim kalmadı. Bir buçuk iki seneden beri bu ağrılar çekiyordum.”

 

“Sağlığıma Kavuştum.”

Bitkisel tedavim biteli iki ayı geçti. Artık ne merdiven inip çıkmada problem yaşıyorum ne eğilip kalmada sorun yaşıyorum, hareket etmede artık hiçbir kısıtlama olmadan sağlığıma kavuştum.” 

 

“Bitkisel Tedavi Sürecinde Benimle Çok İyi İlgilendiler!”

“Tedavi sürecinde Dr. Ahmet Özen ve ekibi beni sürekli aradılar. Gelişmeleri takip ettiler sordular. Ben de kendilerine 3 aya kadar olan süreç içerisinde önce ilk ayda ağrılarımda hafif azalma olduğunu ikinci ayda epey bir gelişme olduğunu ve üçüncü ayda hiçbir ağrı ve sızı kalmadığını aktardım.”

“Dr. Ahmet Özen ve Ekibine Çok Teşekkür Ediyorum”

 “Dr. Ahmet Özen Bey’in ve ekibinin bu süreç içerisinde bana göstermiş olduğu ilgi alaka ve tavsiyelerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Hastane hastane, röntgen röntgen gezmeme rağmen hiçbir sona ulaşamamıştım. Ama şimdi Dr.  Ahmet Özen sayesinde bütün şikayetlerim ortadan kalktı. Gerçekten kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

 

Dr. Ahmet Özen İletişim Bilgileri,

Sorularınız için; https://drahmetozen.com/

Dr. Ahmet Özen Facebook Sayfası

Whatsapp Hattı: +90 542 450 26 99

07/05/2024 09:45
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Dr. Ahmet Özen
MANŞETLER

HK SAĞLIK

Faydası saymakla bitmiyor ama fazlası ölüme götürüyor

HK SAĞLIK

Sağlıklı bir yaşam sürmek için vücudunuzun ihtiyacı kadar su içmeniz gerekir. Su, bir yaşam kaynağıdır ve vücut için sayısız faydası bulunur. Ancak ABD'de yapılan bir araştırma fazla su tüketiminin bilinenin aksine zararlı olabileceğini ortaya çıkardı. Özellikle de egzersiz sırasında içilen suyun ölüme bir götürebileceği ortaya çıktı. Peki, su içmenin zararı var mı? İşte yanıtı...

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.