HABER KIBRIS

Türk Ocağı’nda işler yoluna giriyor

Türk Ocağı; ilk devrede Gençler Birliği’nde kiralık olarak oynayan ve devre arasında kulübü Esentepe’ye geri dönen kaleci Ali Karal’ı, kiralık olarak renklerine bağladı

ads
12/01/2018

Türk Ocağı’nda işler yoluna giriyor
ads

Rum kaleci Matthaios Andreou’nun ayrılmasıyla kaleci sorununu Ali Karal ile çözen Türk Ocağı’nda, GG’den kadroya dahil edilen Hascan Kızmaz ve denenmek için gittiği Adanapor’dan geri dönen Dinopeter takıma katılarak çalışmalara başladı. Öte yandan Ocak, daha önce Belçika, Mısır ve Malezya liglerinde forma giymiş olan 28 yaşında ve 1. 93 boyundaki Nijeryalı oyuncu Prince NNake’ yi denemeye aldı

Havadis/Coşkun KUTAY

2017-18 Futbol Sezonu, K-PET Süper Ligi’nin ilk devresini 16 puanla 12. sırada tamamlamış bulunan Türk Ocağı, ikinci devreye güçlü bir kadroyla girebilmek için, kaliteli yerli ve yabancı oyuncu transferi ile ilgili temaslarını sürdürüyor.

Kaleci Ali Karal kiralandı

Bu bağlamda; Rum kaleci Matthaios Andreou’nun ayrılmasıyla eksikliği hissedilen kaleci sorununu biran önce halletmek için temaslarını sıklaştıran Türk Ocağı yönetimi ve teknik heyeti aradığı kanı Esentepe’de buldu. Tarafların karşılıklı mutabakat sağlaması üzerine de, ilk devrede kiralık olarak Gençler Birliği kalesini koruyan, ancak, devre arasında kulübü Esentepe’ye geri dönmek zorunda kalan başarılı kaleci Ali Karal’ı dün, kiralık olarak sarı-siyahlı renklerine bağladı.

Ve bu suretle kaleci Ali Karal dün, Türk Ocağı’nın 10-14 Ocak tarihleri arasında Malpas Otel’de yapılmakta olan kampına dahil oldu.

Hascan çalışmalara başladı

Türk Ocağı’nın, Gençlik Gücü’nden kadrosuna kattığı genç oyuncu Hascan Kızmaz da takımla birlikte çalışmalara başladı.

Hascan dünkü idmana katılarak sarı siyahlı formayı ilk kez giydi.

Dinopeter döndü

Girne ekibinde, ilk devrede sergilediği performansla dikkatleri çeken yabancı futbolcu Dinopeter denenmek için gittiği Türkiye PTT 1. Lig ekibi Adanaspor’dan geri döndü.

Dinopeter dün itibariyle Türk Ocağı’nın ikinci devre hazırlıklarına katıldı.

Prince deneniyor

Sarı siyahlılar öte yandan ikinci devrede kadroya kaliteli bir yabancı daha katma arayışlarını sürdürüyor.

Bu bağlamda Türk Ocağı, daha önce Belçika, Mısır ve  Malezya liglerinde forma giymiş olan 28 yaşında ve 1. 93 boyundaki Nijeryalı oyuncu Prince NNake’ yi denemeye aldı.

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Türk Ocağı, ali karal, futbol
MANŞETLER

HK SPOR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems