HABER KIBRIS

Turkcell Paketleri 2018

ads
18/01/2018

Turkcell Paketleri 2018
ads


Turkcell kampanya tarifeleriyle birçok kişiye hem konuşma hem de internet kullanım özgürlüğü tanıyacak seçenekler sunmaktadır. 21. Yüzyıl’ın teknoloji çağı olduğu herkes tarafından bilinmekte ve hemen hemen her birey kesin olarak mobil cihaz kullanmaktadır. Cep telefonlarında kullanıcıların dikkat ettikleri ve istedikleri belirli hususlar bulunmaktadır. Tercih edilen paketlerin konuşma süresinin, internete erişim hızının ve kullanım kotasının da fazla olmasını buna ek olarak da fiyatların uygun olması beklenmektedir. Müşteri memnuniyetine öncelik tanıyan Turkcell 2018 paketleri ile abonelerine harika bir yıl hediye etmeyi amaçlamaktadır. Süper yenilikleri ile ilgi çeken ve uygun fiyatlarıyla talep edilen tarifelerden isteyen herkes faydalanabilmektedir.

 

Turkcell Paketleri 2018 Tarife Seçenekleri Nelerdir?

Turkcell kullanıcılara 2018 yılı için 4.5G Hızında Paketler seçeneklerini sunmakta ve herkese uygun tarifeleri ile satış gerçekleştirmektedir. Turkcell Paketleri arasında yer alan 4.5G Hızında Paketler üç farklı tarife ile müşterilere sunulmaktadır.

4.5G Hızında Paket Seçenekleri:

  • Platinum 12 GB ile her yöne 2000 dakika konuşulabilecek olup Turkcell’lilere özel sınırsız dakika ve 1000 SMS/MMS kullanımı da Turkcell Paketleri arasında yer alan Platinum 12 GB paketinde yer almaktadır. 12 GB internet kullanım avantajı olan paket 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olup aylık ücreti 105 TL şeklindedir. Yıllık abonelikte fiyat 95 TL olarak belirlenmiştir.)
  • Platinum 18 GB ile her yöne 200 dakika konuşmak mümkündür. Abonelerine özel kampanya ile ayda 1000 SMS/MMS ve 18 GB internet kullanım hakkı da bu pakette yer almaktadır. Yanı sıra; fizy, bip, lifebox gibi ayrıcalıklardan faydalanma imkanı sunulmaktadır. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya aylık 125 TL, yıllık ise 115 TL olarak ücretlendirilmiştir.
  • Turkcell Kampanya seçenekleri arasında yer alan Platinum 25 GB ile her yöne 2000 dakika konuşma hakkı bulunmaktadır. Turkcell’liler ile sınırsız konuşma ve 1000 SMS/MMS paket içerisinde yer almaktadır. 25 GB internet kullanım hakkı sunan pakette Platinum ayrıcalıkları kullanıcıları ile buluşmaktadır. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya aylık 145 TL, yıllık ise 135 TL olarak ücretlendirilmiştir.

 

Turkcell Paketleri 2018-Lifecell Kampanyaları ve Yeni Tarifeli Paket Seçenekleri Nelerdir?

Turkcell Paketleri kapsamında diğer bir paket seçeneği Lifecell Paketleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni yılın Lifecell kampanyaları dört paket halinde sunulmaktadır.

 

 

Lifecell Paket Seçenekleri:

  • Lifecell Plus - 4GB paketi ile tüm uygulamalar için geçerli 25 GB internet kullanımı mevcuttur. Ekstra diğer uygulamalar içinse 4 GB fazladan verilmektedir. BİP’ler arasında sınırsız konuşma, mesajlaşma ve her yöne 1000 dakika konuşma hakkı bulunmaktadır. Yanı sıra; TV + için 8 GB internet hakkı ile TV, Fizy için 5 GB internet hakkı ve müzik, LifeBox için 5 GB internet ile depolama, sosyal ağlarda kullanmak üzere de 2 GB internette hediye edilmektedir. 28 Şubat 2018 son tarihli kampanyadan aylık olarak yararlanılmak istenildiğinde 59 TL, yıllık olarak düşünüldüğünde ise 30 TL olarak ücretlendirme yapılmaktadır.
  • Lifecell Super Turkcell kampanya seçenekleri arasında ses getirenler arasında yer almaktadır. 50GB internet ve diğer tüm uygulamalar için artı 7 GB internet hakkı bulunmaktadır. Bip ile mesajlaşma ve sınırsız konuşma, 100 dakika her yöne konuşma hakkı bulunmaktadır. Tarifede TV+ için geçerli 15 GB internet hakkı, Fizy için 15 GB, LifeBox için 10 GB, Dergilik için 8 GB ve sosyal ağlara tanımlanmış 2 GB internet kullanım hakkı mevcuttur. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya aylık olarak 69 TL, yıllık olarak ise 49 TL olarak ücretlendirilmiştir.
  • Lifecell Extra paketi ile 50 GB internete ek olarak 9 GB ekstra internet hizmeti sunulmaktadır. Bip ile sınırsız konuşma ve mesajlaşma hakkı, her yöne 1000 dakika konuşma fırsatı bu tarife ile hediye edilmektedir. TV+ ve Fizy için 15 GB, LifeBox için 10 GB, Dergilik için geçerli 8 GB internet sosyal ağlar için 2 GB olarak tarifelendirilmiştir. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya aylık olarak 79 TL, yıllık olarak ise 59 TL olarak ücretlendirilme gerçekleştirilmiştir.
  • Turkcell Paketleri arasında yer alan Lifecell Pro, 50 GB internet kullanım hakkı sunmaktadır. Diğer kullanımlar ise 12 GB olarak tarifeye tanımlanmaktadır. Bip’ten Bip’e ücretsiz mesajlaşma ve konuşma hakkı yine bu tarifede yer almaktadır. Her yöne 1000 dakika sınırsız konuşma hakkı sunan Lifecell Pro’da TV+ için geçerli olan 15 GB, Fizy’de geçerli 15 GB, LifeBox’da 10 GB, Dergilik’te 8 GB ve Facebook, Twitter için geçerli 2 GB internet hakkı bulunmaktadır. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanya aylık olarak 89 TL, yıllık olarak ise 69 TL olarak ücretlendirilme gerçekleştirilmiştir.

Turkcell kampanya seçeneklerine ek olarak 4.5G Hızında ve Lifecell Paketleri’nin tamamında geçerli olan yurt dışında belirli ülkelerde yurt içi tarifeleri için belirlenmiş her yöne dakikaların kullanılabilmesinin yanı sıra internet ve SMS’lerin otomatik olarak ücret karşılığında kullanılması da mümkün olmaktadır. Lifecell Paket tercihlerini mobil üzerinden gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar kampanya adını yazıp isteğe bağlı olarak aylık ya da yıllık seçeneğini belirttikten sonra 2200’a mesaj atıp diledikleri pakete geçiş yapabilmektedir. LIFECELL EXTRA YILLIK yaz 2200 ‘a gönder şeklinde örneklendirilebilmektedir.   

https://www.kampanyalarimiz.com/

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Turkcell kampanya
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems