Turkcell SHARK işbirliği Mercedes A180 AMG kazandırdı

ads
ads
14/07/2014

ads ads
Turkcell SHARK işbirliği Mercedes A180 AMG kazandırdı

 Kuzey Kıbrıs Turkcell ile SHARK Enerji İçeceği işbirliği ve Dünya Oto’nun katkılarıyla Ekim ayında başlayan ve geçtiğimiz günlerde noter huzurunda çekilişi yapılan kampanyanın şanslı ismi belirlendi. Binlerce kişinin ilgi gösterdiği kampanyada Mercedes A180 AMG Pack kazanan talihli Erdoğan Sabriler oldu.

Kuzey Kıbrıs Turkcell hat kullanıcıları kampanyaya SHARK Enerji İçeceği üzerindeki şifreyi adı soyadı ile birlikte 3030’a SMS göndererek katıldı. Kampanyada binlerce kişi bir gün boyunca bedava konuşma, bedava SHARK kazandı. Yoğun ilgi ve talep üzerinde iki ay uzatılan kampanyanın büyük ödülü Mercedes A180 AMG Pack sahibi ise 1 Temmuz tarihinde noter huzurunda yapılan çekiliş ile belirlendi.

Mercedes A180 AMG Pack kazanan talihli isim, Lefkoşa 51. Noteri Sn. Dr. Selin Üstüner huzurunda gerçekleşen çekiliş sonucunda belirlendi. Kazanan talihli Erdoğan Sabriler kazandığı aracın anahtarını teslim alırken duyduğu mutluluğu dile getirdi, kampanyaya katkı koyan herkese teşekkür etti.Yoğun ilgi ve katılım sağlandı

Kuzey Kıbrıs Turkcell Katma Değerli Servisler Müdürü Ferdi Şemsettin kampanyanın büyük beğeni topladığını ve insanlar tarafından yoğun katılım sağlandığını belirtti, Şemsettin sözlerine şunları ekledi: “SHARK Enerji İçeceği ile işbirliği içerisinde yürüttüğümüz kampanyanın yoğun talep görmesi bizleri mutlu etmiştir. Benzeri kampanyalar yurt dışında da ülkemizde olduğu gibi tercih edilen ve müşteri memnuniyeti yaratan kampanyalardır. Teknolojik altyapımız ile işbirliği içerisinde yürütülen bu kampanyanın şanslı ismini de bu vesileyle tebrik ederim.”

SHARK Enerji İçeceği Distribütörü Murat Öztürk ise Kuzey Kıbrıs Turkcell ve Dünya Oto ile işbirliği yapmanın mutluluğunu dile getirdi. Mercedes A180 AMG Pack kazanan talihlinin binlerce katılımcı arasından çekilişle belirlendiğini vurgulayan Öztürk “kampanyamız hedeflenenin de üstünde katılımla amacına ulaşmıştır. Kuzey Kıbrıs Turkcell ve Dünya Oto gibi iki önemli firma ile yaptığımız işbirliği halk tarafından güven yaratıp takdir edilmiştir. Bunu müşterilerimizden duymak gurur vericidir. Yoğun talep üzerine kampanyamızın tekrarını yaklaşık 3 aylık bir süre sonra tekrarlayacağız” şeklinde konuştu.

14/07/2014 09:32
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Mercedes A180 AMG
MANŞETLER

HK SOSYAL MEDYA

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.