HABER KIBRIS

Turkcell WiFi’ye tam puan

ads
28/02/2013

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in aynı anda 8 kişinin interneti kullanabileceği 21Mbps’lik taşınabilir yeni VINN WiFi cihazı teknoloji tutkunlarından tam puan aldı

Turkcell WiFi’ye tam puan
ads

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in hız, kullanım ve konforda fark yaratan yeni VINN WiFi cihazı, müşterilerden yoğun ilgi gördü.
Kuzey Kıbrıs Turkcell’in aynı anda 8 kişinin interneti kullanabileceği 21Mbps’lik taşınabilir yeni VINN WiFi cihazı, internetteki alışkanlıkları değiştirdi.
İ
nternetini yanında taşımak isteyenler için ideal seçim olan Turkcell VINN WiFi cihazı, pratik boyutu ve 8 cihaza kadar kablosuz internet sağlama imkânıyla müşterilerden tam puan aldı.
Kuzey Kıbrıs Turkcell’den yapılan açıklamada, cihaza sahip olmak isteyen müşterilerin çok uygun fiyata, ayda sadece 69 TL ödeyerek VINN WiFi + 15GB internete kavuşacakları belirtildi.
Neler söylediler?
 

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in aynı anda 8 kişinin interneti kullanabileceği 21Mbps’lik taşınabilir yeni WiFi cihazı hakkında müşteriler düşüncelerini paylaştı.


Mustafa Kemal DEVECİOĞLU: “VINN WiFi modem ile istediğim her yerden internete girebilme özgürlüğünü yaşıyorum. Özellikle internet hızının yüksek olması verimli bir şekilde internet kullanımı sağlıyor. Aynı anda beş kişi ile internete bağlanıyoruz ve hiçbir sorun yaşamıyoruz.”

Berkan ÖRSEV: “VINN WiFi modem ile bugüne kadar bilgisayarımdan ve telefonumdan internete rahat bir şekilde bağlanabildim. Özellikle sosyal medya sitelerini sık sık ziyaret ettiğim için istediğim yerden internete rahat bir şekilde bağlanabiliyorum.”

Doğuş YAĞTUĞ: “İnternet hızının yüksek olması ve istediğim her yerden rahat bir şekilde internete bağlanabilmek için VINN WiFi modemi satın almayı tercih ettim. Hem evde, hem ofiste, ayrıca şantiye de VINN WiFi modem ile rahat ve kolayca internete girebiliyorum. 3 kişi aynı anda internete bağlanıyoruz.”

Sümer GÖKHUN:  “İşimden dolayı her an her yerde internete bağlanmak ve maillerimi kontrol etmek zorundayım. VINN WiFi modem ile işlerimi istediğim her yerden yönetebiliyorum. İşlerimi yönetebilmem için internete çok ihtiyacım oluyor. Hem laptopum hem de cep telefonumdan aynı anda internete bağlanabiliyorum.”

Şirin  KILIÇ: “Sosyal medya sitelerini gün içerisinden yakından takip ettiğim için istediğim her an her yerde internete bağlanabildiğim

VINN WiFi modem satın aldım. Gittiğim her yerde sürekli internete bağlanıyorum. Kuzey Kıbrıs Turkcell’in internet hızının yüksek olması da VINN WiFi modemi satın almamda önemli bir etken.”

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Turkcell WiFi
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems