Türkiye Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy yarın KKTC’ye gelecek

ads ads ads ads
16/08/2022

ads
Türkiye Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy yarın KKTC’ye gelecek


Ersoy, Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre ve Başbakan Ünal Üstel tarafından kabul edilecek

Türkiye Cumhuriyeti (TC) Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yarın KKTC’ye gelerek temaslarda bulunacak.

Başbakan Yardımcılığı Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı Basın Bürosu tarafından paylaşılan programa göre, Mehmet Nuri Ersoy saat 10.30’da KKTC’ye gelecek. Ersoy’u Ercan Havalimanı’nda, Başbakan Yardımcısı, Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu karşılayacak.

TC Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, saat 11.00’de Barbarlık Müzesi’nin açılışına, 13.15’te ise Bakan Ataoğlu’nun onuruna vereceği öğle yemeğine katılacak. Yemek öncesinde iki bakan saat 12.30'da Başbakan Yardımcılığı Turizm, Kültür, Gençlik ve Çevre Bakanlığı'nda başbaşa görüşecek.

Yemeğin ardından temaslarına başlayacak olan Ersoy, saat 15.00’te Cumhurbaşkanı Ersin Tatar, 15.45’te Cumhuriyet Meclisi Başkanı Zorlu Töre ve 16.30’da Başbakan Ünal Üstel tarafından kabul edilecek.

TC Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, saat 18.00’de ise YDÜ Atatürk Kültür ve Kongre Merkezi’de “Gol Atan Cepheye” belgeseli galasına katılacak.

16/08/2022 18:09
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Türkiye Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy yarın KKTC’ye gelecek
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.