HABER KIBRIS

Twitter kamerasına güncelleme geliyor

ads
14/03/2019

ads
Twitter kamerasına güncelleme geliyor

Sosyal ağlardan biri olan Twitter, son dönemdeki en büyük güncellemesini getiriyor ve kamera ile ilgili önemli yenilikler geliyor.

Twitter'da yapılan güncelleme ile birlikte, olaylarla eş zamanlı gönderilen video ve görsellerin Tweet'lenme şekilleri yeniden gözden geçiriliyor.

Bugüne kadar daha çok içerikle ilgili düzenleme ve güncellemeler yapan Twitter şimdi de kameraya el attı. Bugünden itibaren aşamalı olarak tüm dünyada kullanıma sunulacak olan güncelleme ile sosyal ağın kullanıcıları kamerayı farklı şekillerde ve daha verimli kullanabilecek.

Twitter kamerasına aşağıdaki güncellemeler gelecek:

Kameraya hızlı erişim olacak. Uygulamayı açıp sola kaydırarak kamera açılabilecek.

Tweet'lerinizi doğru insanların olduğu doğru konuşmalarla etkileşime sokmak daha kolay olacak. Bir etkinlikte iseniz ve konumunuz açıksa kamera, etkinlikle ilgili bir etiket veya konum önerecek. Bu güncelleme büyük etkinlikler ve ABD spor oyunları ile başlayacak ve oradan da genişleyecek.

Güncellenen kameradaki fotoğraflar ve videolar daha büyük ve etkileyici olacak. Fotoğraf ve video gibi medya araçları genellikle konuşmaların başlamasına fırsat veren öğeler olduğundan, sohbet tasarımını daha kusursuz olacak şekilde güncellendi.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Twitter kamerasına güncelleme geliyor, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.