HABER KIBRIS

Twitter Lite geliyor!

ads
06/04/2017

Twitter Lite geliyor!
ads

Twitter Lite, Twitter tarafından duyuruldu. Peki Twitter Lite nedir? Normal Twitter uygulamasından ne farkı olacak? İşte çok yavaş internet bağlantılarında bile verimlilik sağlayan yeni Twitter uygulaması hakkında merak edilenler...

Birçok akıllı telefon kullanıcısının sıkıntı duyduğu konuların başında, hafıza yetersizliği ve internet kotası gibi konular geliyor. Twitter’ın duyurduğu Twitter Lite uygulaması Twitter’da vakit geçirirken bu sorunları yaşamamanızı sağlayacak.

TWITTER LITE NEDİR?

Cep telefonunuzda sadece 1 MB'lık yer kaplayan bir uygulama olan Twitter Lite, çok düşük bağlantı hızlarında bile maksimum performans sağlayabilecek. Veri kullanımnı %70 oranlarında düşürerek internet kotanıza dost bir uygulama olarak tasarlanan Twitter Lite, geçici olarak bağlantınız kopsa da çevrimdışı destek sağlayacak; böylece Twitter'ı kullanırken kesinti yaşamanmayacak. Twitter Lite'ı akıllı telefonunuz veya tabletinizden mobile.twitter.com adresine girerek edinebilirsiniz. Twitter Lite ile ilgili daha fazla bilgiye lite.twitter.com adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Twitter Lite, teknoloji, haber, kıbrıs
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems