Twitter’da sesli tweet atma özelliği geldi!

Yıllardır hayatımızın bir parçası haline gelen Twitter, yeni özellikleri kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Twitter'a son olarak sesli tweet özelliği geldi. Kullanıcılar artık yazılı tweetlerin yanı sıra sesli mesajlar da paylaşılabilecek. Peki, Twitter sesli tweet atma özelliği nasıl kullanılır?

ads
ads
18/06/2020

ads ads
Twitter’da sesli tweet atma özelliği geldi!

Dünyada milyonlarca kullanıcısı olan sosyal medya platformu Twitter, hem etkisini hem de kullanıcı sayısını her geçen gün daha da artırıyor. Bununla birlikte yeni özellikleri de kullanıcıların beğenisine sunuyor. Twitter'da artık kullanıcılar tweetlerini sesli olarak da atabilecek.

TWİTTER’DE SESLİ TWEET KULLANIMDA MI?

Twitter’da devreye alınan sesli tweet özelliği şimdilik sadece İOS kullanıcılarına sunuldu. Twitter’ın sesli tweet özelliği 140 saniye ile sınırlı olacak. Sesli tweet özelliğinin kısa süre içerisinde Android ve diğer işletim sistemlerinin kullanımına açılacak.

SESLİ TWEET NASIL ATILIR?

Twitter’de sesli tweet atmak isteyen kullanıcılar yazdıkları mesajlara ses kaydı ekleyerek paylaşabilecek. Ses kaydı için ise tweet atma ekranına tıkladıktan sonra ses ikonuna dokunmak yeterli olacak. Sonrasında kullanıcılar ses kaydetme ekranı üzerinden 140 saniyeye kadar ses kaydedebilecek.

18/06/2020 22:35
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Twitter, sesli tweet
MANŞETLER

HK YAŞAM

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.