UBP Genel Sekreteri ve Gazimağusa milletvekili Oğuzhan Hasipoğlu’nun kurban bayramı mesajı

ads ads ads ads ads
15/06/2024

ads
UBP Genel Sekreteri ve Gazimağusa milletvekili Oğuzhan Hasipoğlu’nun kurban bayramı mesajı

UBP Genel Sekreteri ve Gazimağusa milletvekili Oğuzhan Hasipoğlu’nun kurban bayramı mesajı yayınladı.

Hasipoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Değerli Halkımız, Anavatan Türkiye ve Müslüman Dünyası, İslam Ailemi ile birlikte bir Kurban Bayramını daha idrak ediyoruz.  Kurban Bayramı’nın hepimiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Bayramlar, kucaklaşmadır, muhabettir, dayanışmadır… Kurban Bayramı da dayanışma ruhunu en güzel betimleyen etkinliklerin başında gelmektedir.  Zorda olana yardım, paylaşım en çok Kurban Bayramı vesilesiyle dünyaya örnek olmaktadır.

Bu bayram da bizler Anavatan Türkiye’mizin güvencesinde huzur içerisinde idrak ederken, hemen yanıbaşımızda yaşanan savaş, Gazze'deki insanlarımızın dünyanın gözü önünde öldürülmesiyle, yüreğimiz buruktur. Güvenliğini sağlamış, ekonomisini geliştirmiş bir KKTC için bizler çalışmaya devam ederken, dış dünyaya açılım, Türk Devletleri ile etkin iletişimin de her geçen dün arttığını gözlemiyoruz.

Bir sonraki bayramlarda, KKTC’yi dünya devletleri arasına daha da yakınlaşmış, işbirliğini daha da artırmış göreceğimizden kuşkumuz yoktur. Bayramın bu duygu ve düşüncelerle sizler için huzurlu geçmesini diliyor, birlikte nice bayramları geçirmeyi temenni ediyorum.”

15/06/2024 21:41
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: UBP, Gazimağusa, kktc
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.