Gizli kamera ile hırsızı yakalattı

Ev arkadaşını soymuş

ads
ads
12/08/2020

ads
Gizli kamera ile hırsızı yakalattı

Kamalı Haber

Girne’de birlikte kaldığı arkadaşının parasını çalan zanlı Uğur Akyol soruşturmanın tamamlanmasının ardından yeniden mahkeme huzuruna çıkarıldı.

Mahkemede mesele ile ilgili olarak şahadet veren polis çavuşu Ebru Kol olayla ilgili bulguları aktardı.

Kol zanlı Uğur Akyol’un 27 Temmuz 2020 tarihinde aynı evde kaldıkları arkadaşı Bekhzodbek Abdullaev’in yatak odasında yastığının altında muhafaza edilen 15 Türk Lirası ve dolabında kıyafetlerinin arasında muhafaza edilen 50.000 Özbek Somu parayı sirkat ettiğini söyledi.

Polis son zamanlarda konu ikametgâhta meydana gelen faili meçhul para hırsızlıklarından şüphelenen müştekinin kendi yatak odasının içerisine bir kamera yerleştirmiş olduğunu ve zanlının konu paraları sirkat ederken kameraya yakalandığını ve polise şikâyetçi olduğunu söyledi. 

Polis  zanlının tespit edilmesi üzerine aleyhine tutuklama emri alındığını ve limandan çıkış yapmak isterken tutuklandığını belirtti.

Polis mesele ile ilgili olarak başlatılan soruşturmanın tamamlandığını, zanlının ülkede yasal statüsü olmadığını belirterek, teminat talep etti.

Huzurunda verilen şahadeti değerlendiren mahkeme zanlıyı yargılanmak üzere 20 günü aşmayacak bir süreyle cezaevine gönderdi.

12/08/2020 10:20
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Uğur Akyol, hırsızlık, kıbrıs,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.