Ülkemizin eğlence hayatına bir yenisi daha ekleniyor...

ads
ads
19/08/2020

ads
Ülkemizin eğlence hayatına bir yenisi daha ekleniyor...

Yatırımcı Elmas Tokay ve Uğur Pirecioğlu, kısa bir süre önce işletmesini aldıkları eski Tango To Buddha kulübü farklı bir isim altında ve yepyeni bir konseptle Ekim ayı içerisinde hayata geçirmeyi planlıyorlar.

Eylül ayı içerisinde hizmete açmayı hedefledikleri mekanlarını, ülkede artan Kovid-19 vakaları nedeniyle bir süre daha erteleme kararı alan Tokay ve Pirecioğlu, insan sağlığının her şeyden önce geldiğine dikkat çekti.

Ciddi bir yatırım yaptıklarını belirten işletme sahipleri, Kıbrıslının özlem duyduğu kaliteli bir mekanı yeniden hayata geçirecek olmanın mutluluğu içerisinde olduklarını ifade ettiler.

Açılacak olan yeni kulübe, daha önceden İstanbul Reina Goya şimdi ise Ortaköy’ün en gözde mekanı olan Ruby Club işletme sahibi Çağın Keskin’in danışman olarak katkı sağlayacak.

Tokay ve Pirecioğlu mekanın işletme müdürünün ise tecrübeli isim Rasim Salihlioğlu’nun olacağını belirtti.

Bu sene için mekanda bir yemek servisi olmayacağını fakat önümüzde ki sene için Türkiye’den 1-2 ünlü marka ile görüşmelerinin sürdüğünü belirten ikili, mekanın DJ’leri konusunda ise isim vermemekle beraber Türkiye’den ünlü isimlerin olacağının müjdesini verdiler. Öte yandan mekanın isminin ne olacağı şimdiden merak konusu oldu.

19/08/2020 17:56
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS:
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.