HABER KIBRIS

Ünlü model Candice’i çıldırttılar: Ben utanmıyorum

Victoria's Secret modeli Candice Swanepoel, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla pek çok hemcinsinin takdirini topladı.

ads
12/07/2018

Ünlü model Candice’i çıldırttılar: Ben utanmıyorum

Swanepoel, doğumdan kısa süre sonra ve hamileyken Brezilya sahillerinde çekilmiş fotoğraflarını paylaştı ve altına da şu dikkat çekici satırları yazdı:

candice-ic

“Bu benim oğlumu dünyaya getirdikten 12 gün sonraki halim. Eğer bununla ilgili kötü bir şey söyleyeceksiniz önce kendinize bakmalısınız. Toplum başkalarına acımasız olabiliyor. Bu günlerde güzellik standartları kadınlar için bazen imkansızlaşabiliyor. Ben doğum sonrasındaki karnımı paylaşmaktan utanmıyorum… Aslında bununla gurur duyuyorum. Ben oğlumu 9 ay orada taşıdım. Küçük bir göbeğe sahip olmayı hak ettiğimi düşünüyorum. Model olabilirim ancak normal insanlarız. Lütfen huzur içinde sahilde keyifli vakit geçirmeme izin verin!”

candice-ic-2

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Victoria’s Secret modeli, Candice Swanepoel, sosyal medya
MANŞETLER

HK MAGAZİN

Prematüre bebek annelerine öneriler

HK MAGAZİN

Türkiye'de her 10 çocuktan 1'i prematüre doğuyor. Küçücük bedenleriyle hayatta kalma mücadelesi veren prematüre bebeklerin bakımı anne babaları endişelendirse de bu konuda yapılan farkındalık çalışmaları gün geçtikçe daha çok umut ve bilgi aşılıyor. Peki anne babalar bu süreçte bebeklerine nasıl yaklaşmalı, nelere dikkat etmeli? Prematüre Gücü Projesi kapsamında bilgiler veren Uzman Psikolog Yeşim Çaylaklı merak edilenleri anlattı.

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.