Ünlü şef Gordon Ramsay kendi silahıyla vuruldu: En iyi yemeğin bu mu?

Acımasız eleştirileriyle nam salan dünyaca ünlü İngiliz şef Gordon Ramsay, bu kez aynı duruma kendisi düştü. Ramsay'nin restoranına giden bir müşteri, paylaştığı tabakla sosyal medyanın gündemine oturdu.

ads
ads
23/09/2020

ads
Ünlü şef Gordon Ramsay kendi silahıyla vuruldu: En iyi yemeğin bu mu?

Dünyaca ünlü İngiliz şef Gordon Ramsay sosyal medyanın diline düştü. Yaptığı televizyon programlarındaki sert ve acımasız eleştirileriyle bilinen Ramsay, bu kez kendi silahıyla vuruldu.

Ramsay’nin Londra’daki üç Michelin yıldızlı restoranına giden Andrew G. adlı adam, karşılaştığı yemeklerle ilgili yorumlarını paylaştı.

20 sterlin (195 TL) verdiği tabağı eleştiren adam, “Mavi, Comte, keçi peyniri ve Normandiya krem peyniri. Gordon Ramsay’nin yapabileceği en iyi şey bu mu?” ifadelerini kullandı.

Müşterinin eleştirdiği tabak.

Kanepelerin çok sıkıcı ve evde yapılabilecek ürünler olduğunu öne süren Andrew G., ‘öne çıkan bir yemek’ olmadıktan sonra restoranı kimseye öneremeyeceğini ifade etti. Andrew daha önce de söz konusu restorana geldiğini ve hayatının en iyi yemeklerini vurguladı.

Restoranın yolunu kaybettiğini ve acilen silkinerek kendine gelmesi gerektiğini belirten Andrew G., aksi takdirde bir daha önünden bile geçmeyeceğini söyledi.

23/09/2020 13:59
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: Gordon Ramsay, şef, haber
MANŞETLER

HK DÜNYA

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.