Üstel: Halkımızın Alım Gücünü Korumak İçin Kararlı Adımlar Atmaya Devam Edeceğiz

ads ads ads ads
17/06/2024

ads
Üstel: Halkımızın Alım Gücünü Korumak İçin Kararlı Adımlar Atmaya Devam Edeceğiz

 

 UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, Gazimağusa ve Iskele’de partililer ve halkla bayramlaştı. 

 UBP Gazi Mağusa daha sonra da İskele İlçe Blnası’nda yer alan bayramlaşmada, Ünal Üstel'e Eşi Zerrin Üstel, parti Genel Sekreteri Oğuzhan Hasipoğlu, İçişleri Bakanı Dursun Oğuz, Milli Eğitim Bakanı Nazım Çavuşoğlu, Sağlık Bakanı Hakan Dinçyürek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Sadık Gardiyanoğlu, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Hüseyin Çavuş, İlçe Başkanı Nahit Öncü ve milletvekilleri eşlik etti. 

 Sıcak havaya rağmen, geniş bir katılımla gerçekleşen bayramlaşmada, Başbakan Üstel ile eşi Zerrin Üstel yoğun ilgi gördü. 

 UBP Genel Başkanı ve Başbakan Ünal Üstel, yoğun katılıma ve kendilerine gösterilen ilgiye yürekten teşekkür etti. 

 UBP’nin birlik ve bütünlüğünün, gönül birliğinin her etkinlikte ortaya konulmasının, kendilerine güç kattığını vurgulayan Üstel, yakaladıkları istikrarı sürdüreceklerini söyledi. 

 Gerek bölgesel ziyaretlerde, gerekse de sosyal medyada, hemen her kesimin ithal et kararını takdir ettiklerini söylemesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Üstel şöyle konuştu: " Yerel yönetim reformunda olduğu gibi ithal et kararıyla da daha uygulamaya girmeden pek çok eleştiri gelmişti. Biz kararlı durduk reformu gerçekleştirdik. Şimdi halkımızın alım gücünü ayakta tutmak için ithal et kararını aldık. Sonuçta, halkımız kaliteli ve daha ucuz et imkanına erişmiş oldu. Herkesin memnuniyetini görüyoruz. Partimizden, halkımızdan aldığımız güçle, istikrar ve kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz. Halkımızın alım gücünü korumak adına gerekli adımları atmaya devam edeceğiz"

17/06/2024 15:50
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Ünal Üstel, Gazimağusa
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.