HABER KIBRIS

Uyuşturucu içip bayıldı...

ads
13/06/2018

Uyuşturucu içip bayıldı...

Gamze PİR BAYKUR

Mağusa’da bir marketin park yerinde aracı içerisinde uyuşturucudan dolayı baygınlık geçirdiği anlaşılan H. Ç. ile yanında bulunan L. U. tutuklandı. “Kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu” suçlamasıyla ilgili olarak dün Mağusa Ağır Ceza Mahkemesi’ne çıkarılan zanlılar aleyhine 1’er günlük tutukluluk süresi temin edildi.

Baygın halde bulundu...

Meselenin tahkikat memuru Mahir Türe, 13 Haziran tarihinde saat 11:00’de Mağusa’da faaliyet gösteren bir süpermarketin park alanında zanlı H. Ç.’ın kendisine ait araç içerisinde baygın olarak bulunduğunun öğrenildiğini söyledi. Alınan bilgi üzerine konu yere gidildiğini belirten Türe, zanlı H. Ç. ile L. U.’ın huzurunda yapılan aramada zanlı H. Ç.’ın elinde içerisinde uyuşturucu madde olduğuna inanılan sarma sigara ile 1 gr Sentetik Cannabionoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunduğunu açıkladı. Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın yeni başladığını belirten Türe, zanlıların 3’er gün süreyle poliste tutuklu kalmalarını talep etti.

Yeniden mahkemeye çıkarılacaklar...

Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Gökhan Asafoğulları, zanlıların tahkikat maksatları bakımından 1’er gün süreyle poliste tutuklu kalmalarına emir verdi.

Bu habere tepkiniz:
TAGS: uyuşturucu, haber
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.