HABER KIBRIS

ad

Uyuşturucu zanlıları teminata bağlandı

ads
22/03/2019
Kamalı Haber

ads
Uyuşturucu zanlıları teminata bağlandı

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerince Esentepe - Tirmen dağ yolu üzerinde gerçekleştirilen operasyonda ele geçirilen 53 gram uyuşturucu madde ile ilgili tutuklanan S.D.(E-26) ile D.T. (E-41) dün Girne’de mahkemeye çıkarıldı.

Duruşmada zanlılar hakkındaki iddiaları aktaran polis, 19 Mart 2019 tarihinde, saat 21:00 sıralarında, Esentepe - Tirmen dağ yolu üzerinde, Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekiplerince gerçekleştirilen operasyon sonucu S.D.(E-26)’ın tasarrufunda yaklaşık 53 gr ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulunarak emare olarak alındığını söyledi. Polis, S.D.’nin gözaltına alındığını, yapılan soruşturma sonucunda suçla bağlantısı tespit edilen D.T.’nin (E-41) tespit edilerek tutuklandığını belirtti. Zanlıların 3 gündür tutuklu olduğunu, soruşturmanın tamamlandığını kaydeden polis, teminata bağlanmalarını talep etti.

Mahkeme, her zanlı için birer kefilin 75’şer bin TL kefalet senedi imzalaması şartı ile tutuksuz yargılanmasına emir verdi.

 

 

 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Uyuşturucu zanlıları teminata bağlandı, haber, kıbrıs,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.