Üzgün Olduğunuzda Yüzünüzü Güldürecek Filmler

Modunuz mu düşük, canınız mı sıkkın, sorunları kafanızdan bir türlü uzaklaştıramıyor musunuz? Hemen açın bir film, sorunlardan o an da olsa uzaklaşın.

ads
ads
06/05/2020

ads ads
Üzgün Olduğunuzda Yüzünüzü Güldürecek Filmler

Independence Day (Kurtuluş Günü) 

Uzaylıların dünyayı istilasını anlatan 1996 yapımı film, bilim kurgu sevenler için ideal.

Top Gun 

Tom Cruise ve Kelly McGillis bir arada desek izlemek için yeterli bir sebep vermiş oluruz diye düşünüyoruz. Topn Gun, özellikle aksiyon sevenlerin kafasını dağıtacak, üzüntüsünü unutturacak.

The Mask (Maske) 

Jim Carrey hayranları eminiz ki bu film serisini izlemiştir. Şimdi sıra izlemeyenlerde! Bu film, gerçekten üzgün olduğunuzda kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak. Bize güvenin.

Amelie 

"Oysa ki bayım siz bir sebze bile olamazsınız. Çünkü enginarın bile bir kalbi vardır" repliği ile hafızalara kazınmış Amelie, başkalarının mutluluğu için çabalarken kendi yalnızlığı fark eden bir kadının hikayesi... 

Serseri Mayınlar 

Ferzan Özpetek'in en etkileyici filmlerinden biri şüphesiz Serseri Mayınlar. Filmi izlerken Roma'nın muhteşem sokaklarında kaybolacak, canınız deli gibi makarna isteyecek, sonra çalan sürpriz Sezen şarkısı ile mest olacaksınız!

Rush Hour (Bitirim İkili) 

Başrollerde başrolü Jackie Chan ve Chris Tucker'ı izlediğimiz film 4 seriden oluluyor. İddia ediyoruz, seriyi izlerken başınız dönecek!

Hazırlayan: SELİN IRMAK KAÇMAZ-MAHMURE

06/05/2020 11:02
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: film, haber, yabancı film
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.