Üzücü haber: Türkan Şoray'a doktorundan izin çıkmadı KKTC'ye gelemeyecek!

ads ads ads ads ads
06/05/2024

ads
Üzücü haber: Türkan Şoray'a doktorundan izin çıkmadı KKTC'ye gelemeyecek!

Kıbrıs Şehitlerini Anma ve Gazilerle Buluşma Programı'na katılmak isteyen Yeşilçam'ın usta oyuncusu Türkan Şoray'a doktorundan izin çıkmadı. Doktoru bir süredir sağlık problemi yaşayan Şoray'a "Bahçede bile yürüme" dedi.. 

KKTC'de gerçekleştirilecek olan Kıbrıs Şehitlerini Anma ve Gazilerle Buluşma Programı'na katılmaya hazırlanan Türkan Şoray'a zatürre teşhisi konulunca programını iptal etmek zorunda kaldı. Doktorundan da izin çıkmayan Şoray'ın kontrolleri devam ediyor. 

TÜRKAN ŞORAY'A DOKTORUNDAN İZİN ÇIKMADI 

Habertürk'ün aktardığı bilgilere göre; Kıbrıs Şehitlerini Anma ve Gazilerle Buluşma Programı'na katılmaya hazırlanan Türkan Şoray'a doktoru "Bahçede bile yürüme" uyarısında bulundu. Programını iptal eden oyuncu, bugün tekrar doktor kontrolüne geçecek.

Tüm hazırlıklarını tamamlamış olmasına rağmen programa katılamayacağı için üzgün olduğunu belirten Şoray, "Sağlığıma kavuşur kavuşmaz KKTC'yi ziyaret edeceğim" dedi.

Türkan Şoray'ın sağlık durumunun iyiye gittiği ve evde dinlenmeye devam ettiği öğrenildi. Sanatçının yakın çevresi, Şoray'ın en kısa sürede iyileşip normal hayatına döneceğini umut ediyor.

Kıbrıs Şehitlerini Anma ve Gazilerle Buluşma Programı saat 14:30’da TMT Mücahitler Derneği Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek

 

06/05/2024 13:06
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: Türkan Şoray
MANŞETLER

HK MAGAZİN

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.