Vaiz: Tüm bölgelerden doktorlar hastaneye gidiyor

Tüm bölgelerden doktorlar Nalbantoğlu’na geliyor

ads
ads
31/03/2020

ads
ads
Vaiz: Tüm bölgelerden doktorlar hastaneye gidiyor

Dr. Burhan Nalbatoğlu Devlet Hastanesi Kardiyoloji Klinik Şefi Dr. Gülgün Vaiz Dr. Gülgün Vaiz, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, her bölgeden sağlık personelinin evlerinden ayrılarak karantina hastanesi olan Lefkoşa Dr. Burhan Nalbatoğlu Devlet Hastanesi’ne gelerek Covid-19 için mücadele vereceklerini duyurdu. Benzer bir açıklamayı Üroloji Uzmanı Dr. Erol Uçener de yaptı.

“Cepheye gidiyoruz”

Gülgün Vaiz, “Cepheye gidiyoruz” başlıklı paylaşımında şu bilgileri verdi:

“İnfeksıyon ve göğüs doktoru, hemşire ve diğer paramedikal arkadaşların yanında, tüm bölgelerden, Lefkoşa, Mağusa, Girne, Cengiz Topel’den dahiliye, nöroloji, göğüs cerrahı, göz, üroloji, cerrahi, ortopedi, kardiyoloji, kalp damar cerrahı, kadın doğum, beyin cerrahi, plastik cerrahı, cildiye, fizik tedavi, uzmanlarımız Covid 19’la mücadele etmek için cepheye gidiyorlar. Kolay gelsin. Tarih yazacak. Salgında kahramanca savaşan isimsiz kahramanlar, hepinizi saygıyla selamlıyorum… İyi ki varsınız…”

“Tarih sizi yazacak”

Öte yandan Üroloji Uzmanı Dr. Erol Uçaner de sosyal medya hesabından benzer bir açıklama yaptı.

Uçaner, söz konusu bilgiyi verdikten sonra, “COVID 19'la mücadele etmek için cepheye

gidiyoruz. Tüm sağlıkçı kardeşlerime kolay gelsin. Tarih sizi yazacak. Salgında kahramanca savaşan isimsiz kahramanlar hepinizi saygıyla selamlıyorum. İyi ki varsınız” dedi.

31/03/2020 23:35
ad
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Vaiz: Tüm bölgelerden doktorlar hastaneye gidiyor, HABERKİBRİS,
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.