ad

Vaporesso Luxe Kit 220W inceleme

ads
05/02/2019

ads
Vaporesso Luxe Kit 220W inceleme

Kullanıcıların arasında vazgeçilmez bir aktör ol, Vaporesso Luxe, büyük bulutların amatörleri için tasarladığı yeni Luxe 220W kitini reddediyoruz. Bu elektronik sigara paketi, 220 watt'a kadar güç sağlayan lüks çift ​​pil kutusundan  ve Vaporesso üreticisinden 8 mL'lik bir SKRR subhom clearomizer'ı içerir. Bu konfigürasyon,  doğrudan inhalasyon vape için özel olarak geliştirilen çok güçlü,  modern ve ileri teknoloji bir set sunmaktadır .

220W ve SKRR Lüks Kit, yüksek teknoloji ürünü  gerçek bir buhar tesisidir !

Vaporesso Luxe 220W: vape hizmetinde yüksek teknoloji

Deluxe 220W  elektronik bir mod ikili 18650 pil (dahil değildir). Yaratılış Üretici Vaporesso , o tahta Omni 4.0 yonga seti katıldı. Ayarlarınız için kullanışlı olan geniş 2 "ekran ve üç dokunmatik düğmeyle tam menünün tadını çıkarmak için 5 ila 220 watt'lık Vape Ultra sezgisel, sağlam ve kanıtlanmış kalite, 25'e kadar clearomizer kabul edecek , 5 mm çapındadır. 

Düzgün tasarım ve lüks kaplama

Vaporesso bizi bu çift akü kutusu ile bozuyor. Çinli üreticinin bitişleri kusursuz ve sunulan farklı renklerin seçimi tüm arzuları karşılayacak. Normal çift pil paketlerine kıyasla nispeten ağır (pilsiz 186 gram), iyi bir mod için iki temel niteliğe ilham veriyor: sağlamlık ve kalite. Teknolojinin son noktasında, geniş bir 2 "ekrana sahiptir. Bu ekranda, tüm ayarlarınızı yapmak için üç dokunmatik düğme (titreşimli) bulunmaktadır. Ön taraftaki bir USB bağlantı noktası, bir basitliği destekleyecektir. Ateş düğmesi "Ateş" mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş, parmağını koymak için doğal olarak gelecek.

Lüks Vaporesso modunun özellikleri ve dokunsal düğmeleri

Vaporesso Luxe modunu açmak veya kapatmak için, hızlı bir şekilde "Ateş" düğmesine (5 kez) basın. Mod menüsüne erişmek için Vaporesso'nun "V" tuşuna üç kez basın. Menülerde gezinmek için "V" nin solundaki ve sağındaki düğmeleri kullanın ve V ile onaylayın. Bu iki gezinme düğmesi ayarlarınızı klasik kutular gibi değiştirmek için + ve - olarak işlev görür. Güç tarafında, Vaporesso Luxury kutusu 5 ila 220 watt güç sunuyor. 0.03 ila 5 ohm'luk bir direnç aralığı kabul eder. Pil bölmesine erişmek için alttaki küçük çentiği kullanarak arka kapağı çıkarın.

Kutuyu aç / kapat:  5 kez Fire tuşuna basın

Kutuyu kilitle / kilidini aç:  Üç kere Ateş'e bas

Menüye erişin:  "V" ye 3 kez dokunun

Vaporesso Luxe Kit: mevcut modlar

Vaporesso Luxury  Box , Omni Board 4.0 yonga seti, yenilikçi bir arayüz ve birçok özellik ile donatılmıştır. Güvenlik seviyesi, herhangi bir ayrıntıyı ihmal etmiyor: Fire butonu 10 saniyeden daha uzun süre çalıştırıldığında kapanma, kısa devre, aşırı ısınma vb. Her şeyi yönetir. Luxury 220W kutu menüsünü ayrıntılı olarak inceleyelim:

VW modu (S, N veya W):  Watt olarak klasik güç modu. Farklı ısıtma hızları mevcuttur (Yumuşak / Normal / Sert). Örneğin: Sert mod bir rezistörün dizel etkisini önleyebilir. Daha hızlı ısınacak. Ana menünün "Kendin Yap" bölümünde mod "S, N veya W" alt menüsünü yapılandırın.

VT modu (SS, Ni veya Ti):  Değişken sıcaklık modu. SS, Ni veya Ti telleri ile uyumludur. DIY bölümünde de yapılandırılabilir.

VV modu:  Değişken gerilim modu (volt olarak). Akümülatör tarafından iletilen volttaki voltajı değiştirmek.

DC modu (W, V veya T):  Eğri modu. Verilen gücü değiştirmek için (Watt, Volt veya Sıcaklık cinsinden bir eğri modüle edilerek).

BP modu:  Bypass modu. Çıkış gerilimi, güvenlik yonga setini korurken modemin üzerindeki (tam yükte 4,2 volt) olduğu gibi olacaktır.

SP modu:  "Süper Oyuncu" modu. Kullanılabilir direnç aralığını 0,03 ila 5 ohm arasında uzatır.

DIY:  Farklı modların "alt menüleri" ayarlarını yapar.

Set:  Saati değiştirme, parlaklık, nefes sayımı, titreşim hızı ve daha fazlası gibi çeşitli ayarları yapmanızı sağlar.

2,5A'da ve geçişte ultra hızlı şarj

İnovasyon işareti Vaporesso, 2.5A şarj etmek, USB portu ve 2.5A uyumlu bir güç adaptörü sayesinde pillerin hızlı şarj edilmesini sağlar. Avantaj: İki piliniz için 1 buçuk saatte% 100 şarj (1A'da ortalama 4 ila 5 saat arası). Bir aracılığıyla yükle  harici şarj  senin pillerin ömrünü uzatmak için en iyi seçenek olarak kalacaktır. "Geçiş" işlevi, Luxe modunuz sorumluyken oy kullanmanıza izin verir.

Vaporesso Luxe Paket içeriği:

1 lüks kutu 220W

1 clearomizer SKRR Tankı

0.15 ohm'da 1 QF direnci Şeritleri (önceden takılmış)

1 direnç QF 0,20 ohm

1 ek pireks

1 paket mühür

1 mikro-USB kablosu

1 kullanım kılavuzu

05/02/2019 15:11
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Vaporesso Luxe Kit 220W
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.