Vatandaş Görneç'e akın etti

ads
ads
22/04/2019

ads
ads
Vatandaş Görneç'e akın etti

Ülkenin önde gelen ve gittikçe daha da çok ilgi duyulan Görneç köyü el makarnası festivali muhteşem bir katılımcı kitlesi ile gerçekleşti.

İçinde bulunduğumuz nisan ayının normallerin üzerinde yağmurlu geçmesi ve K.K.T.C meteroloji dairesinin de hafta sonu uyarıları ve ikazlarına rağmen hafta sonu ülkemizde yapılması planlanan birçok etkinlik iptal edilirken, Görneç köy muhtarı bu dengeleri bozarak festivallerini iptal etmedi. 

Havanın da güzel olması sebebiyle festivale katılan binlerce vatandaş güzel ve renkli bir gün yaşadı. Festival hem etkinlik içeriği, hem de çok iyi bir proje ve organize ile vatandaşlar tarafından tam not alarak sorunsuz bir şekilde yapıldı.

Görneç köy muhtarı Nevzat Akçagil ayrıca, Serdarlı Belediye Başkanına ve belediye emekçilerine de özverili çalışmalarından dolayı yürekten teşekkür etti.

Muhtar Akçagil'de sosyal paylaşım sayfasından yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Dün Görneç köyümüzde gerçekleştirdiğimiz festivalimize katkı koyan, destek veren, mutluluk veren belki de bizleri bir daha ki festivalimize daha da motive etmek için köyümün yokuşunu çıkarak düğünümüze gelen BİNLERCE katılımcıya hem köylüm, hem de şahsım adına binlerce kez teşekkür ederim."

22/04/2019 12:12
ad

Bu habere tepkiniz:
TAGS: görneç, el magarınası festivali
MANŞETLER

HK KÜLTÜR SANAT

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.