HABER KIBRIS

Volkan Konak: Kıbrıs'a gelince rahatlıyorum

ads
26/02/2017

Volkan Konak: Kıbrıs'a gelince rahatlıyorum
ads

Kıbrıs'ın en güzel 5 yıldızlı oteli Merit Lefkoşa'da konser veren Volkan Konak, izleyenlere keyifli bir müzik ziyafeti sundu. Şarkılarını, kendisini dinlemeye gelen hayranlari ile birlikte seslendiren Konak hem eğlendirdi hem de hüzünlendirdi.

 

“Konser öncesi basın mensupları ile bir araya gelen Konak, birbirinden çarpıcı açıklamalara imza attı. Meslekte geçen 25 yılını değerlendiren Volkan Konak “Büyük bir emek var ve yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim. 25 yıl çok güzel geçti, şimdi dönüp bakınca aklımda hiç soru işareti yok” dedi.

 

Konak eski kliplerinde kendini beğenmediğini söyledi. Bir de özeleştiri yapan başarılı sanatçı; “Şimdilerde kendimi daha karizmatik buluyorum. Çocuklar da dalga geçiyor şimdi o hallerimle. Solucan gibiymişiz yahu. Yılların benim lehime çalıştığını düşünüyorum. Yakışıklı değilim ama karizmatik olduğumu düşünüyorum.

 

Volkan Konak sıradaki projesinin, önümüzdeki günlerde piyasaya çıkacak olan ve 11 şarkıdan oluşan 'Best of Volkan Konak' albümü olduğunu söyledi. Ardından ise 2018 yılında, kariyer çizgisinde iz bırakacağına inandığı senfonik bir konser olacağını söyledi. Bu projeyle 3 kıtada (Asya, Avrupa ve Amerika) bulunmayı hedeflediğini dile getirdi. Bundan böyle daha prestijli ve uluslararası işlere imza atma niyetinde olduğunu ifade eden sanatçı Kıbrıs'la alakalı da şunları söyledi;

 

"Mutluyum Kıbrıs’a gelince. Rahatlıyorum. Her şeyden önce insanını çok samimi ve sıcak buluyorum. Çok uygar bir yer burası. Biliyorsunuz burada çok sık konser veriyorum. İleride buradan bir ev sahibi olmayı da düşünüyorum"... 

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Volkan Konak
MANŞETLER

HK CELEBRITY

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems