WhatsApp, kendi sticker'larınızı oluşturmanıza izin verecek

ads ads ads ads
30/11/2021

ads
ads
WhatsApp, kendi sticker'larınızı oluşturmanıza izin verecek

WhatsApp web üzerinden artık kendi sticker'larınızı oluşturabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey bir çıkartma eklemeyi seçmek.

Dilerseniz düzenleme için özel bir resim yükleyebilirsiniz. Emoji veya metin ekleyebilir, resimleri kırpabilir, arka planları kesebilir ve hatta mevcut WhatsApp etiketlerini üstüne yapıştırabilirsiniz.

WhatsApp çıkartmaları oluşturmak için uygulamaların mevcut olduğu mobil cihazlardan yararlanıyorsanız bu özelliğin size bir faydası olmayacaktır.

Mobil kullanıcıları genelde üçüncü bir uygulama kullanarak diledikleri sticker’ları oluşturuyorlar. Ancak artık web kullanıcıları için de bir seçenek mevcut. Bilgisayarda WhatsApp kullanımı fazlasıyla arttığından şirket web uygulaması için de farklı özellikler sunmaya özel gösteriyor.

Şirket son dönemlerde çoklu cihaz desteğini sunarak kullanıcılara büyük bir kolaylık sağladı. Buna göre artık telefonunuza internet olmasa dahi web üzerinden uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamanın web sürümü daha fazla özellik alarak güncellenmeye devam edecek. Şirket ayrıca mesaj silme özelliğiyle de ilgili bir güncelleme sundu.

Buna göre artık dileyenler eskiden atılmış olan mesajları dahi silebilecek. Henüz beta aşamasında olan bu özellik sayesinde artık mesajları silmek için verilen kısa süre genişletilmiş olacak. Özelliğin ne zaman geniş bir sürümle sunulacağı ise belli değil.

30/11/2021 18:56
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS: WhatsApp, kendi sticker’larınızı oluşturmanıza izin verecek, haberkibris,
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.