WhatsApp şimdi de üçüncü taraf etiket desteği sunacak

WhatsApp yeni özellikleri kullanıcılara sunmaya devam ediyor. Bir süredir test aşamasında olan üçüncü taraf etiket desteği kullanıcılara dağıtılmaya başlandı.

ads ads ads ads
25/03/2021

ads
ads
ads
WhatsApp şimdi de üçüncü taraf etiket desteği sunacak

WhatsApp üçüncü taraf etiket entegrasyonunu tüm kullanıcılara dağıtmaya başladı. Ay başında ilk kez denemelere başlayan yeni özellik ile kullanıcılar harici şekilde oluşturdukları etiketleri WhatsApp sohbetlerine aktarabiliyordu. Bu haftadan itibaren iOS ve Android uygulamaları global çapta yeni özelliğe erişmeye başladı.

Kullanıcılar Sticker Maker gibi uygulamaları kullanarak albümlerinden etiket oluşturabiliyor ve sonrasında WebP formatında WhatsApp’a aktarılabiliyor. Etiket paketleri sadece 3 etiket barındırmalı ve sadece hareketli veya sabit içeriklerden oluşmalı. Bunun haricinde aktarım kabul edilmiyor.

WhatsApp destek hattına ulaşma seçeneği de test aşamasında. Kullanıcılar karşılaştıkları sıkıntıları sohbet içerisinde ileterek bir WhatsApp destek biriminin katılmasını isteyebilecek. Bu özellik yakın dönemde kullanıma sunulacak.

25/03/2021 17:27
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad

TAGS: whatsapp, güncelleme, haberkibris
MANŞETLER

HK TEKNOLOJİ

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.