Y.Dumlupınar'dan, Mustafa Alnar'a desteğe devam

ads ads ads ads
05/07/2022

ads
ads
Y.Dumlupınar'dan,  Mustafa Alnar'a desteğe devam

Yonpaş Dumlupınar, Avrupa Şampiyonu Mustafa Alnar ile sponsorluk anlaşmasını yeniledi. 
Dumlupınar, gerek uluslararası alanda, gerekse ülkemizde elde ettiği başarılarla herkesin takdir ve sevgisini toplayan başarılı bilardocu Mustafa Alnar’a bu yıl da destek olmanın gururunu yaşıyor. 

Evram: Mustafa’yı desteklemekten gurur duyuyoruz
Yonpaş Dumlupınar ile Mustafa Alnar arasında geçtiğimiz yıl imzalanan sponsorluk anlaşması 2022-2023 sezonu için yenilenirken Başkan Mehmet Evram “Mustafa gibi bireysel sporlarla uğraşan ve başarıları ile göğsümüzü kabartan sporcuları imkanlarımız dahilinde desteklemekten gurur duyuyoruz” dedi.
 Evram, “Bu tür desteklerin ve anlaşmaların tüm spor kulüplerinde yaygınlaşmasını ve bireysel sporcuların imkanlarının artırılması yönünde örnek olmasını dilerim. Mustafa haricinde de önümüzdeki sezon destek vereceğimiz bireysel sporcuları ilerleyen günlerde açıklayacağız” diye ekledi. 

Alnar: Dumlupınar’a yanımda olup bu imkanı sağladığı için çok teşekkür ederim
Ülke sporcularının yanında olmasına ve kendisine verilen destekten dolayı Yonpaş Dumlupınar Türk Spor Kulübü’ne teşekkür eden başarılı bilardocu Mustafa Alnar, “Dumlupınar’a bu imkanı sağladığı için çok teşekkür ederim. Ülkemizde sporculara verilen destekler maalesef çok yetersiz” diyen Alnar, “Ben yılda 15-20 kez yurt dışında turnuvalara katılıyorum. Benim gibi bireysel spor branşlarında mücadele eden sporculara sağlanan destekler bu nedenle çok önemli. En ufak katkılar bile çok büyük önem arz ediyor” diye belirtti.

Alpler: Dumlupınar birçok branşı destekleyen, bireysel sporlara yapılan katkıların önemine dikkat çekmeye çalışan bir kulüp
Yonpaş Dumlupınar Kulüp Koordinatörü Asya Alpler, kulübün yıllardır futbol haricinde de birçok farklı branşı destekleyen ve farklı spor branşlarının gelişimi için de olanakları çerçevesinde katkı sağlamaya çalışan bir kulüp olduğunu, son 2 sezondur ise bu desteklerini özellikle bireysel sporlara yönlendirerek bireysel sporlara yapılan katkıların önemine dikkat çekmeyi amaçladıklarını söyledi.

05/07/2022 14:43
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
TAGS:
MANŞETLER

HK SPOR

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.