Yağmur Düşer: Haber Kıbrıs’ın 14. Yıl Gururu

ads ads ads ads
19/06/2024

ads
Yağmur Düşer: Haber Kıbrıs’ın 14. Yıl Gururu

 

Haber Müdürü Yağmur Düşer:

Haber Kıbrıs, 14. yılını kutlamanın gururunu yaşıyor. Bu uzun yolculukta, Haber Kıbrıs ailesi olarak her zaman bağımsızlık, şeffaflık, objektiflik ve en önemlisi etik değerlere olan bağlılığımızı koruduk. Okuyucularımızı her zaman ön planda tutarak, güvenilir ve tarafsız haberciliği ilke edindik.

Geçtiğimiz 14 yıl içinde, habercilik anlayışımızı çağın gereksinimlerine uygun şekilde geliştirdik. Her yaştan ve her kesimden insanın haberleri internet üzerinden takip ettiği bir noktadayız. Bu bilinçle, geniş okuyucu kitlesine ulaşmanın sorumluluğunu taşıyarak, her haberi özenle seçip yayınlıyoruz.

Doğru ve hızlı haberciliği hedefleyerek, her zaman doğanın, dilsiz dostlarımızın ve insan haklarını ön planda tutuyoruz. Haber Kıbrıs'ın bu başarısında emeği geçen herkese, özellikle de siteyi kurarak bizlere bu fırsatı sunan Mete Tümerkan'a teşekkür ediyorum

Bu süreçte, Haber Kıbrıs olarak birçok önemli başarıya imza attık. Okuyucularımızla güçlü bir bağ kurarak, onların görüş ve önerilerini her zaman dikkate aldık. Bu çalışmalarımızla sadece bir haber kaynağı değil, aynı zamanda toplumun sesi olmayı başardık.

Gelecekte de aynı heyecanla ve güvenilirlikle siz değerli okuyucularımıza ulaşmayı sürdüreceğiz. Haber Kıbrıs olarak, sizinle birlikte daha nice yılları kutlamayı dört gözle bekliyoruz. Bizi bu yolculukta yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederiz.

19/06/2024 09:55
Bu habere tepkiniz:
Habersiz kalmamak için Telegram kanalımıza katılın
ad
ad
TAGS: yağmur düşer, haber kıbrıs
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2024 Haber Kıbrıs Medya Danışmanlık ve Matbaacılık Ltd.