HABER KIBRIS

Yana Kayar Fotoselli Kapılar ve Kullanım Alanları

ads
24/02/2018

Yana Kayar Fotoselli Kapılar ve Kullanım Alanları
ads

Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak otomasyon sistemleri de oldukça büyük bir gelişme göstermiştir. Günümüzde birçok farklı mekânda otomatik kapı sistemleri kullanılmaktadır.

 Otomatik kapı kullanımı, insan hayatını ciddi anlamda kolaylaştırmaktadır. Alışveriş merkezleri, mağazalar, marketler, okullar ve çeşitli iş yerleri başta olmak üzere birçok mekânda otomatik kapı kullanımı tercih edilmektedir. Söz konusu kapıların insanlara geçiş kolaylığı sağlamakta olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca otomatik kapıların bazı özellikleri de büyük avantajlar sağlamaktadır. En büyük avantajlarından bir tanesi de ısı geçişlerini engellemesi ve böylelikle ısı kaybının önüne geçmesidir. Dolayısıyla da ciddi bir enerji tasarrufu söz konusu olmaktadır.

Son zamanlarda birçok farklı mekânda tercih edilen ve kullanılan kapı modellerinden bir tanesi de yana kayar fotoselli kapılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapı modelleri sayesinde oldukça hızlı, estetik ve kolay giriş çıkış işlemi gerçekleşmektedir. Görünüş açısından etkileyici bir estetikliğe sahip olan kapılar, kullanım açısından da oldukça avantajlıdır. Yana kayar otomatik kapılar çeşitli sistemlerle çalışmakta ve kolayca açılıp kapanabilmektedir. Kapı açıldıktan sonra kapanmak için bekleme süresi kolay bir şekilde ayarlanabilmektedir.

Sensörlü açılma sisteminin yanı sıra buton ile çalışma özelliğine de sahiptir. Acil durumlarda ise manuel olarak kullanılabildiğini söylesek yanılmış olmayız. Bu kapıların bir diğer özelliği de ortamı toz, kir ve su gibi dış etkenlerden korumakta olan fırça sistemine sahip olmasıdır. Her açıdan kolaylık sağlayan yana kayar kapılar, aklımıza gelebilecek birçok mekanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu kapıları, yaşam alanımızın içinde sık sık görmekteyiz. Örneğin marketlerde, hastanelerde, metro ve istasyonlarda, çeşitli kamu binalarında ve fabrikalarda olmak üzere birçok yerde kullanımı gerçekleşmektedir.

 İnsanların ihtiyacına uygun bir şekilde kapı tasarımlarına sahip olan ve satışa sunan Arat Otomasyon, son derece etkili bir hizmet vererek günümüzde sayılı firmalar arasına girmiştir. Otomasyon ürünleri konusunda, uzun yıllardır hizmet veren ve ciddi bir müşteri kitlesine sahip olan Arat Otomasyon firması, bütün gerekli ihtiyaçlarınızı karşılamakta ve montajdan bakıma kadar her konuda hizmet vererek müşterilerine memnuniyet sağlamaktadır.

ads
Bu habere tepkiniz:
TAGS: Yana Kayar Fotoselli Kapılar
MANŞETLER

HK FIRSATLAR

© 2018 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs. Design: LATIS Internet Media Systems