HABER KIBRIS

ad

YDP, Yeni Hükümetin Halkın Geleceğe Umudunu Yeşertecek Uyumlu Bir İcraat Hükümeti Olmasını Diledi

Yeniden Doğuş Partisi (YDP), bugün kurulan yeni hükümetin halkın geleceğe umudunu yeşertecek uyumlu bir icraat hükümeti olmasını diledi.

ads
22/05/2019

ads
YDP,  Yeni Hükümetin Halkın Geleceğe Umudunu Yeşertecek Uyumlu Bir İcraat Hükümeti Olmasını Diledi

Yeniden Doğuş Partisi (YDP), bugün kurulan yeni hükümetin halkın geleceğe umudunu yeşertecek uyumlu bir icraat hükümeti olmasını diledi.

YDP Genel Başkanı Erhan Arıklı yaptığı yazılı açıklamada, ülkenin 41. Hükümetinin Bakanlar Kurulu listesinin Cumhurbaşkanı’nın onaylamasıyla görevine başlamış olduğunu kaydederek, “Kuruluşu esnasında çeşitli tartışmalara neden olsa da bu hükümetin başarılı olması, halkın ve ülkenin çıkarları için reform içeren icraatlar yapması hepimizin beklediği ve dilediği bir durumdur. Bu Hükümetin ülkemizin içinde bulunduğu bürokratik hantal yapıyı ortadan kaldıracak, kronikleşen sorunları çözecek, halkın geleceğe umudunu yeşertecek uyumlu bir icraat Hükümet olmasını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Arıklı, YDP olarak tüm eleştirilerini saklı tutmak kaydıyla hükümete olumlu icraatlarında gereken her türlü desteği vereceklerini belirterek, Başbakan Ersin Tatar ve Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Özersay’a başarılar diledi.

22/05/2019 13:13

Bu habere tepkiniz:
TAGS: Yeniden Doğuş Partisi, haber, kıbrıs, erhan arıklı
MANŞETLER

HK KIBRIS

© 2019 Digihaber Portal Services Ltd. Haber Kıbrıs.